Vlogy

Retro classcore look vlog

25. října 2014 v 14:47 | Bonnie Galactic
Tak jsem si po sto letech zase natočila jeden vlog. Všechno je řečeno ve videu :)


Nějaké otázky?

Random vlog #2 - Státní svátek

28. října 2013 v 11:46 | Bonnie Galactic
Hahá, začalo mě víc bavit povídat si s foťákem, než psát články. Takže mi naskakuje otázka: Radši čtete blog, nebo se podíváte na vlog? Mám totiž pocit, že mi ubyla návštěvnost a komentovanost článků, což mě trošku mrzí, ale nevím, jestli je to tématy, která ve vlogu řeším, a nebo opravdu tím, že neradi koukáte na můj xicht :D

Díky za odpovědi a tady je video:

Pokud slyšíte hudbu v pozadí pravděpodobně jde o Florence and the machine, taky nějak nechápu tu kvalitu, byla lepší... A omlouvám se za začátek, kdyžtak přeskočte na 03:00.

Vaše Bonnie!

Vlog o EBAY je tu!

19. října 2013 v 11:59 | Bonnie Galactic
Nejsem s tím úplně spokojená, ale jelikož jsem to točila přes hodinu (asi 80minut čistýho času) a pak jsem to další 4 hodiny stříhala, a další den renderovala tak jsem to prostě musela pustit do světa. Dnes v noci se mi video podařilo nahrát na YT a dneska je konečně tady. O téměř dva dny déle, než jsem slíbila a očekávala. Po videem máte časovou linku podle které přeskakujte jak je libo, protože chápu, že ve videu který má 25 minut, vás nezajímá úplně všechno.

Vím o dvou střizích který jsou totálně blbě a asi trochu nedávaj smysl, ale napříště se polepším. A tu výslovnost! Ale to mě omluvte, mám rýmu :D No a úvodní střih je chybou při renderování, protože na začátku byly nějaký titulky, který kousek přesahovaly do videa a ty titulky se nenarenderovaly, tudíž se i s tím přesahem ořízly. Vzhledem k tomu, že renderování trvá nějakejch pět hodin (výkonější počítač bohužel nemám), tak jsem to odmítla pouštět po čtvrté :D

0:19 - Elektronika, doplňky k fotoaparátům
3:13 - Náhrdelníky
8:05 - Plugy a tunely
9:30 - Naušnice
10:09 - Hodinky, prstýnky atd.
11:54 - Co ještě se tam dá koupit, co se nevyplatí
13:14 - registrace, watch listy, paypal, nákup
16:20 - seznam nákupů - ikonky
18:00 - odeslání - čekací doba, bouře v asii
18:56 - vizitka prodejce
23:17 - Ending :D


Prosím o komentáře, poradím a i chci vědět co si myslíte, jaké by mohlo být téma dalšího vlogu?!

Druhý vlog - Secondhandy

6. dubna 2013 v 18:14 | Bonnie Galactic
Ahoj, ahoj, tak jsem tu zase s videem. Ve dvou momentech je to dost blbě střihlý, ale musela jsem :( Což mě mrzí, přetočit to už jsem neměla čas a navíc to zabere dost času i samotný střih, nejen točení. Zbavila jsem se slovíčka takže, zato ehmm mě pořád trápí i když jsem si udělala osnovu a místo klapky jsem si vždycky tleskla (jednou mi to vlezlo do řeči, ale už o tom vím, že musim počkat. Hudba je nějaká z předvoleb z youtube, tak už mi jí nezakážou, ale nelíbí se mi, ještě s tim něco musim udělat. Že šaty byly tak levné? Většinou jsou z vyskladňování SH a dříve je v mém oblíbeném SH měli za 50, dneska jsou už za 100 (jsou totiž docela žádané i za takovouhle cenu). Právě nové kousky nakoupené během minulého týdne tak se ještě těšte na úlovky v podobě krátkého videa. Mrzí mě, že nemám zrcadlovku protože by kvalita byla taky o mnoho vyšší.

První vlog - Secondhandy

1. dubna 2013 v 22:24 | Bonnie Galactic
Víte co? Příště si připravim text před sebe a budu ho číst :D Prokecala jsem snad hodinu a sestříhat to do pěti minut je docela sranda :D Pokud máte nějaké téma k diskuzi, nebo víte, co bych měla zlepšit, dejte vědět. Ale pořád se učím! :)

Pin-up snadný a rychlý make-up (video)

19. září 2010 v 8:38 | Barbara Von Gattermayer
Tentokrát bez fotky (jsou na začátku videa), nastavte si nejvyšší kvalitu, nebo koukejte přímo na youtube.
Líbí? Je to velice jednoduché, na ráno rychlé, do školy chodím většinou právě jen s linkama. Jsou dost efektní :)

Oční stíny v barvě pleti (nebo o trochu světlejší)
tekuté černé linky S-HE (jsou levné a zároveň dobré) nebo doporučuji BH (jsou lepší za téměř stejnou cenu)
a nějakou pěknou červenou rtěnku - záleží na tom, jaká vám bude sedět k pleti a kolik jste za ni ochotní dát.
Řasenku jsem dodělala až na fotky, měla jsem posledních pár vteřin na kartě, bylo zbytečné ukazovat jak se s ní maluju :D

Rainbow make-up (bez videa)

12. září 2010 v 15:09 | Barbara Von Gattermayer
Myslím, že video je zbytečné, a že je celkem jasné co jsem vyvedla. Prostě stíny v barvách duhy (dělalo mi problém nasbírat tolik druhů stínů abych dala dohromady všechny odstíny, ještě nemám fialové a růžové) řasenka, make-up a nalepovací řasy. Nic složitého a přesto zaujme!

Zeleno-žlutý dragon make-up

25. srpna 2010 v 14:47 | Barbara Von Gattermayer


Nějak blbne mediaplayer a nemůže mi spočítat dýlku videa nebo dýlku písničky. Tudíž písnička končí dřív než video, což mě štve. Taky mě štve, že jsem si blbě nastavila foťák, příště si ho dám úplně jinam :) Tak snad za dva dny :D o5 doporučuji shlédnout přímo na youtube, má tam lepší kvalitu.
14:46 - Video funguje, ale stále se zpracovává, po jeho zpracování bude kvalita lepší. Nemůžu čekat, mám moc práce, proto ho dávám hned teď.

PS: Líbí se mi, jak mi oči (černé čtverečky) ladí s naušnicema :D

Make-up - Západ slunce (video)

24. srpna 2010 v 15:20 | Barbara Von Gattermayer

Tentokrát má video lepší kvalitu (pusťte si ho přímo na youtube, je tam lepší), je kratší a celkově snad lepší, tak doufám, že vás tahle rubrika nezačne brzo nudit (pokud vás někdy bavit začala :D)
sunrise menší

Leopardí modrý make-up (video)

22. srpna 2010 v 13:49 | Barbara Von Gattermayer

Předpokládám že vás video nebude zajímat, ale tak jsou tu aspoň dvě fotky :)

mimochodem, omlouvám se za kvalitu videa, příliš jsem ho nakomprimovala, pak ho nakomprimovalo ještě youtube a takhle to dopadlo
 
 

Reklama