Blog

Máte rádi foodblogy?

5. července 2014 v 18:03 | Bonnie Galactic
Co se týče mě, tak já jim neodolám. Strávím na nich hodiny, zvlášť když narazím na nějaký hodně dobrý, nemůžu z receptů a fotek strhnout oči. Mám je raději než fashion blogy. Je to tak trochu vášeň, tak trochu závislost. Většinou mi hrozně dlouho trvá, než najdu co uvařím, protože se nemohu rozhodnout. A o tom chci psát.

Před pár měsíci mě oslovila Lucka, jestli jí neudělám design blogu. Řekla jsem, že jo, ale že ho povedeme spolu. Moje drzost se ukázala být vyjímečně kladem a tak se stalo. Před pěti dny jsme spustily náš vlastní food blog. Lucka se vyžívá v jídlech pro jednoho a velmi zvláštních kombinacích (jako je čočka - jablko - kozí sýr - brusinky) a já zas ráda pokouším různé kuchyně a snažím se přijít na recepty tak, aby chutnaly co nejblíže tradičním pokrmům (kuře vindaloo, špagety carbonara - na oba recepty si ještě počkáte) miluji asijskou a americkou kuchyni! Né že mi bude někdo tvrdit, že amerika nemůže mít žádnou kuchyni a tradiční pokrmy. Budete valit!
Já mám článek na hlavní stránce?

31. října 2013 v 9:06 | Bonnie Galactic
WOW! To, že jsem na úvodní stránce, mi udělalo neskutečnou, neuvěřitelnou radost! Ale jelikož jsem to absolutně nečekala a nikdy by mě to nenapadlo, tak fa fotka co tam je, je úplně napytel, jelikož šlo o fotku z instagramu, kterou jsem fotila v létě. Už jsem na administrátorskej mail posílala fotku novou a lepší, snad mi jí ještě vymění! :) Vlastně bych to vůbec nezjistila, kdybych se nachvilku nezasekla na hlavní straně.
No a tak jsem se rozhodla, že to konečně chce radikální změnu na blogu. A tak jsem udělala nový design, ten předchozí byl až příliš jednoduchý, málo blogový a vlastně už mě nebavil. Včera jsem taky přeskládala články v rubrikách a udělala tu trošku pořádek. Takže tu máte nové kategorie jako vlogy, DIY a nebo geek - která bude věnovaná technice, softwaru, hrám, a prostě všem těm blbostem co se správným geekem souvisí. Rozhodně tu nenajdete kategorii beauty, apparel, fashion a podobně, protože to prostě není nic pro mě, psát o tom co mám zrovna na sobě, i když se ráda a řekla bych i dobře oblíkám. Ale to až jindy :) Ubyla kategorie Diet, přišla mi zbytečná.

Všem co sem chodíte moc děkuji a doufám, že se vám tu bude o něco víc líbit! :)

Nový design

18. července 2011 v 18:59 | Barbara Von Gattermayer
Možná jste si už všimli nového designu, snad se líbí, je jednoduchý.. možná bych měla nějak vyměnit tu bílou, ale nenapadá mě nic... takže to zůstává takhle... Za ikonky v menu děkuju deviantartu... Co se týče umění, tak jsou tam dortíčky a zbytek je podle nálady :)

A nejsem bárbína, jen mám ráda infantilní věci (a občas lolita style :D) ale to jen malinko...

WEB SPUŠTĚN!

6. února 2011 v 12:46 | Barbara Von Gattermayer

ZDE

Přijďte se podívat na můj nový web a napiště co si myslíte. Jestli by jste něco změnili a tak. Bohužel nefunguje v opeře tak jak by měl, proto prosím zvolte jiný prohlížeč. Hned na hlavní stránce máte možnost zanechat mi komentář a v kontaktech je poštovní formulář, kde mi můžete poslat email. Najdete zde zatím malou galerii, která se ale, věřím, rozroste. S vaší pomocí to půjde všechno líp, proto na hlavní stránce v pravo dole klikněte na známé tlačítko "to se mi líbí" Ať se o mě doví více lidí. Také můžete kliknutím na ikonku "f" přejít na mé facebookové stránky a nechat si je líbit aby jste se dozvěděli více novinek z mé tvorby.

S blogováním nekončím, jde jen o mou propagaci. Všem, kteří mi pomohou tímto děkuji a budu se snažit rozvíjet dál.

screen

Prosím všechny!

11. ledna 2011 v 22:38 | Barbara Von Gattermayer

Mám na vás ohromnou prosbu. Přidejte se do mý skupiny na fejcu a sledujte pravidelně přidaný fotky :) A hrozně mi pomůže, pokud budete i sdílet s vašimi přáteli!

Komentujte, nechte si líbit, prostě cokoli, co mi řekne, jaká fotka se vám líbí, nebo nelíbí a co se vám na ní líbí nebo nelíbí apod :)

Mnohokrát děkuju. 

Nová ikonka

2. října 2010 v 15:12 | Barbara Von Gattermayer
Možná jste si všimli, že na blogu se nachází nová ikonka. Dříve to bylo moje oko, jako okno do duše, nebo tak něco, tak jsem z oka a okna udělala fotoaparát. Řekněme něco jako to, že svým okem (fotoaparátem) zastavuji čas a vznikají tak mrazubrázky (děkuji Barče za tento dokonalý výraz :) )

Takže výsledek je asi takovýto:
ikonka
welcome in my world...

New dess

18. října 2009 v 13:53 | Abigail Rauko
Jen chci upozornit na novy design.. dokonale mi ladí k čelence :D:D no a příště bude design s chobotnicema, už se těšíte? :) já jo :D

New Dess II.

24. srpna 2009 v 19:56 | Abigail Rauko
Za design vděčím mé překrásné Els :)

A za toho briana vděčím nevím komu... Budu každej den slintat nad svým vlastním záhlavím.. *PANEBOŽE TA JE BLBÁ* :D njn co nadělám

http://www.blogland.cz/galerie/albums/pixelky/sipky/1/11baixoaa.gifhttp://www.blogland.cz/galerie/albums/pixelky/sipky/1/11baixoaa.gifThank you eliz :)http://www.blogland.cz/galerie/albums/pixelky/sipky/1/11baixoaa.gifhttp://www.blogland.cz/galerie/albums/pixelky/sipky/1/11baixoaa.gif


New Dess

22. srpna 2009 v 23:01 | Miss Hašlerka
Tehnle dess už tu byl.. kdysi dávno, ale tak sem ho použila znova, tamten byl blbej...

SonS

14. května 2009 v 17:41 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)

Spřátelka:)

13. května 2009 v 18:21 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)
Myslím, že bude velmi ceněná, její blog se mi líbí, možná právě proto, že máme mnoho společných zájmů :)

Tak tedy hotovo :)

10. května 2009 v 11:04 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)
Dess je hotov, snad se líbí, na čas jsem skryla známky v menum protže se sem opravdu výrazně nehodili :D

New dess

10. května 2009 v 10:37 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)
Měnim dess, sory nagi :) zapomněla jsem ti říct že nesnášim růžovou, ale jinak tenhle dess je velice pěknej! ale změna je život.

SoNB II.

30. března 2009 v 21:04 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)

Moooc vám děkuju, myslím že vám to nic neudělá :)

Historicky poprvé xD

30. března 2009 v 19:08 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)

Já vím, že je to úchylárna, chci si sem jen natahat trochu lidí :P ale stejně proč to nezkusit? moc vám thankuju :)

New des od nagiho

29. března 2009 v 18:39 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)
No děkuju Nagi :) moc dík :) (odkaz zde)

Takže novej des :) mam radost protoze tamto uz me stvalo.
Photo by me, jsou tam hlavně moje milovaný boty :)

jinak starej des

Tenhle je světlejší což mě těší úplně nejvíc:) takže se mějte

vaše miss Hašlerka

Další SB :)

3. března 2009 v 12:54 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)
já vám že jsem se rozjela:D

ale tenhle blog je fakt moc pěknej a neodolala jsem:)

www.nightinday.blog.cz

hned bude v affs :)

a dík!


SB :)

3. března 2009 v 11:57 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl)
Další spřátelák :) po dlouhé době, ano :)

Klira-vk.blog.cz

:) Hned budeš v affs :)

Stamps

1. března 2009 v 12:08 | Berry
Jo asi sem se zamilovala do těhle známek :), no takže v boku je celý menu toho, co mám ráda, nebo nemám ráda... Jen jsem nesehnala hate mcdonald a antifu ale snad to napravim... Podle me je to lepsi nez prerostly avatary :)

No zatim ahooj..

A urcite budou pribejvat :)

vase miss Hašlerka

(jo mam novou prezdivku zas no a co :D)

Proběhne

24. května 2008 v 7:27 | Berry
Velká změna v blogu... ;) promazání kategorií, atd páč jsou tu zbytečný věci a rozdělení jich znova... a potom asi i design.. tentokrát zase nějakej obyčejnější... nezlobte se.. Not - yours Berry-Bee
 
 

Reklama