Prosinec 2013

To nejlepší z fotografií v roce 2013

31. prosince 2013 v 11:33 | Bonnie Galactic |  Fotografie
Udělala jsem to vloni, udělám to letos. Můj blog má dnes NAROZENINY! A to ŠESTÉ. Ale já vám hlavně chci ukázat moje nejlepší fotografie z uplynulého roku a to i ty, které jste ještě neviděli, protože jsem projela celý externí HDD se složkou 2013 a vybrala i fotografie, které jsem ještě nikdy nezveřejnila.

Začátkem roku, když jsem fotila Alenu s Nikolou a poté ještě Evu s Radkem mi odešel foťák. Možná si dobře pamatujete můj přihlouplej článek někdy z léta, kdy jsem zjistila, že můj mrtvej foťák, neni až tak mrtvej (aneb ne všechny věci se vyplatí hned vyhazovat :) ) a že můžu zvesela dál fotit! Takže jsem letos nefotila tolik jako vloni, nebyla jsem v žádné Itálii ani jinde na dovolené, přesto si myslím, že se má fotografie dost zlepšila. Fotografii z ateliéru jsem sem chtěla dát jednu, nakonec jsem se na to vykašlala. Bylo to mé jediné focení tam a popravdě, prostě mě to nebaví a nejde. Takže jsem ji zase smazala.

Může se stát, že se vám budou fotky delší chvíli nahrávat, je to proto, že jich je hodně a jak jsem trubka zjistila, ne všechny jsou zmenšené, takže vám děkuji za trpělivost! :)