Červenec 2013

Helena - portrét

14. července 2013 v 9:32 | Bonnie Galactic |  Fotografie
Slíbila jsem vám fotky Helenky tak tady je. Jedna z mých nejlepších prací. Tedy dosavadních. Dala jsem si opravdu záležet na úhlu pohledu, světlech, kvalitě, ostrosti i následné několika hodinové retuši. A zde je výsledek!


Moje trdlo. Případně se omlouvám za barvy, na novém monitoru se pracuje, tenhle je po pěti letech poněkud vyšeptalý, takže ne všechno se ukazuje správně a kalibrace už by asi nepomohla.

Vaše Bonnie

Jsem jiná

11. července 2013 v 9:25 | Bonnie Galactic |  Deník
Já nevím co se to děje, jestli je to únavou, nebo se něčeho bojím. Pořád mě někdo do něčeho tlačí a já bych měla dělat něco jiného. Nechce se mi, nemám na to náladu, jsem bez života a chuti cokoliv dělat. Jediné co mě z tohohle pocitu vytrhuje je jakési sebezapření a před ostatními se snažím nedávat to najevo....

Chtěla bych natočit videolog o ebay a mých nákupech tam. Zatím jsem si neudělala ani minutku času. 30% prázdnin v prdeli a já si ani neodpočinula. Dochází mi síla. Teď běžim na autoškolu příští tejden bych prej měla dělat zkoušky. Takže mu dneska oznámím, že až jindy protože jsem ještě nestihla otevřít ani tu proklatou knížku... Měla bych vypadnout. Přespat sama na zahradě asi. Jenže tam jezděj vlaky. Vždy, když konečně nemusím mít nastavený budík na vstávání, tak jezdí popeláří. Asi mě nikdo nechce nechat spát.

Běžim na tu autoškolu.

Chcete vidět fotky s Helenou? :)