To je ale divnej život....

8. června 2013 v 14:47 | Bonnie Galactic |  Deník
...Jsem nějaká mimo. Celej můj organismus reaguje přesně obráceně než by měl. Říkala jsem vám už, že mi funguje foťák? Nechápu jak je to možné, ale místo abych měla radost, tak jsem běhala po bytě, měla zrychlenej dech, klepaly se mi ruce a nevěděla jsem jak jsem mohla bejt tak pitomá a žít téměř půl roku bez foťáku. A zrovna v momentě, kdy už jsou prachy na novej foťák. A tak přišla první otázka: Co teď? Mám koupit ten novej, když už to mám skoro v kapse? A nebo ještě šetřit a koupit pak rovnou fullframe? (tedy asi nikon D600 znamená to ale ještě jednou tolik peněz. Zase je to FF.) A nebo ty peníze použít na něco jinýho? Najednou jsem prostě úplně mimo. V tu chvíli mě napadla otázka číslo dvě: "A co řeknu lidem!?"

Já vám vlastně nevysvětlila co se stalo. Prostě jsem se chystala na fotoworkshop a přemýšlěla, které věci za kolik prodám. A v tom jsem našla "umřelý" canon i s tou prokletou padesátkou. A tak si říkám: prodat na aukru na díly a nebo rovnou vyhodit?... A pak vás napadne myšlenka, že to přece nemůžete vyhodit aniž by jste ještě jednou nezkusili, jestli to opravdu jde. tak tam dám seťák, kterej měl jít do šrotu společně s foťákem (divim se že ještě zaostří :D) a najednou se foťák odblokoval a spustil! Tak jsem na něj nasadila zpět padesátku a ta se taky odblokovala a pustila!

Jediné vysvětlení, které mě napadlo: Foťák měl pojistku, která fungovala tak, že držela přístroj absolutně vypnutý, aby nespáchal sebevraždu pokud se stane něco takového, jako zaseklá clona. Dokud na něm byla 50, tak prostě stagnoval. V momentě vyměnění objektivu, který neměl zaseklou clonu se odehrálo přesně to, že se pojistka povolila, spadla závěrka a foťák naskočil. Neuvěřitelně věřitelné. Prostě to tak musí být jiná možnost mě nenapadá. Po nasazení 50 byl schopen odclonit a vše šlape jako předtím.

A co jsem řekla lidem? No popravdě, že foťák funguje. A všichni mi poslali minimálně gif s facepalmem nebo se mi slušně vysmáli. Joo děkuju!

Ale víte, ta poslední, třetí a nejhorší situace je právě tahle: Celýho půlroku najednou přemejšlíte jinak. Říkáte si: jo, odteď budu fotit jinak! Nenechám si s***t na hlavu od holek, co se chtěj cejtit jako modelky. Prostě bude všechno podle mě a jen podle mě. A taky budu fotit jinak. Prostě nová identita, novej styl. Prostě JÁ. Jenže pak ten foťák začně fungovat a vaše představy padnou, protože zůstanete v těch zajetejch kolejích. A to chce něco změnit!


Mám vám ještě dost co říct, ale to už by jste nečetli tak čekejte pokračování funkce mého reverse organismu... Odpoledne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelaine | Web | 8. června 2013 v 18:01 | Reagovat

Úplně tvým divným myšlenkám rozumím, jen úplně nechápu o co se vlastně jedná. A parádní fotka. Jako vždy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama