Březen 2013

Proč?

29. března 2013 v 20:12 | Bonnie Galactic
To se vám tolik líbily moje fotky, nebo jste všichni líný číst? Dřív jsem měla blog hlavně s mýma myšlenkama a názorama. A lidi to četli. A teď když se mi rozbil foťák a snažím se, aby to tu úplně neumřelo, vzmůžete se na dva - tři komentáře a občas steží. Proč už nečtete/nekomentujete moje články, co já chudák nemůžu fotit...
BTW: Fotky ze zenita vyšly pěkně, jen je musím naskenovat, což chvilku potrvá jelikož:

O víkendu jsme se s mým milým rozhodli, že dáme dohromady počítače, reinstall a takový ty blbosti, je to vůbec to nejsnažší. Jen já blbka jsem si nezazálohovala štetce z PS takže je budu zas měsíce hledat na netu. No a jsem u toho co chci říct. Nemám připojenou ještě ani tiskárnu natož scanner.

A problém dvě: Fotky by stáli 300, tak jsem si nechala udělat jen film, s tím že si vyberu ty co chci udělat, takže musím naskenovat film a převést ho, pokud mám zájem s tim něco udělat.

Nebudu víc krafat, stejně vás to nezajímá.


(Dárečky pro mé přátele, aby je nepokakal beránek. Plněno bonbony.)

Today's log

26. března 2013 v 21:08 | Bonnie Galactic |  Deník


Fotky jsou tu hlavně kvůli úlovkům. Jelikož zastávám, že obléci se dá i levně, tak klobouček je z terranovy za 80Kč. pecka, po třech letech jsem našla klobouk, kterej mi sluší a ještě pořád sněží, tak nemám mokrý vlasy po pěti minutách venku.

Na uchu mi visí ear cuff s kříži, můj dream, který předevčírem přišel, cena 20Kč.
Košile je secondhandová šifonová, studs jsou udělané ale mnou, protože mi přišla fádní. Balíček asi 50 studs stojí 20-40Kč na ebay. No a jelikož miluju borůvky, brusinky a limetky, tak chci postupně ochutnat všechny tyhle redbully. Jsou moooc dobrý.

Posledním mým úlovkem jsou tyhle botky, které mi připomínají kombinaci derby a creepers shoes, mají krásnou barvu a na noze jsou super, snad nebudou hned zašpiněný, musim odolat a počkat na sluníčko a až uschnou všechy jarní louže. To bude doba! Stály 250, a jelikož jsem šla vrátit hodinky (ošoupal se zlatý pásek, to se mi fakt nelíbí), tak jsem si mohla vybrat něco jiného. Tak jsem si nakoupila :D Hodinky mám jiné, tittoni po babičce, tak už je vlastně ani nepotřebuji.

Mějte se krásně!

Fotografický absťák

24. března 2013 v 21:14 | Bonnie Galactic |  Deník
Je to pár tejdnů, možná měsíců, co jsem přišla o miláška. No a tak si léčím rány běháním se zenitem.

První akce byla úspěšná na 100%. Zenity mám dva a tak jsem náhodně vybrala jeden s doměnkou, že v jednom je film barevný a v druhém černobílý. Jak jsem si běhala po městě, fotila racky (ach jak já je miluju), sněženky a vůbec to první slunečné počasí, tak jsem měla takovej divnej pocit, že 20 snímků už jsem určitě udělala a že pokud tam film byl, tak že jich tam taky muselo bejt hromada. No. Taky že jo. film tam dávno vůbec nebyl. Ale šlo o to, že jsem si zafotila, že výsledek neuvidím, to přece neva.

Druhá akce byla úspěšnější, procentuelní hodnocení uvidím cca za tři dny, zítra nechám vyvolat film. Jen se obávám, že se mi ta sranda s kinofilmem trochu prodraží. Ale ty fotky jsou stejně hezčí!

A třetí akce spočívala v konečném pochopení expozimetru. Hurá!! Jen nechápu co to mám zase za verzi zenita, když na všech videích a fotkách mají všichni ISO 200 a jen já zas musim mít něco extra a mám na foťáku 250…

Dneska mi odešel notebook, tak jsem ho zase spravila, nevím jak ale mám ze sebe radost. Ještě složit ten vypranej mobil, abych věděla, jestli už vážně nebude lepší hodit ho do sběru...

Mimochodem to na obrázku neni sračka jak by se mohlo znát ale moje nejoblíbenější snídaně amerického typu. Tousťák s burákovým máslem a domácí blumovou marmeládou. MŇAM.

Show must go on!

13. března 2013 v 19:47 | Bonnie Galactic |  Deník
Jak to vypadá, když se rozhodnete neproležet prázdniny u PC? Nááádherně!

BF si vzal dovolenou a tak jsem spala do 11 a pak mě vždycky čekal na stole jakýsi brunch... V úterý výlet do výšin Píseckých hor na Jarník. Od baráku asi 8km, no to tak moc zase neni. Ale po té dlouhé chmurné zimě, kdy se člověk moc nenaběhá... Takže mě tři dny bolely nohy. jenže to by nebylo ono, aby v sekáčích nebyly akce. Takže jsme byli s Kikinkou oběhat město, kde jsme zase vybraly všechno co by se mohlo komukoliv hodit (hlavně aby to neměl nikdo jinej) a pak se to opakovalo ve čtvrtek odpoledne kdy jsme letěly na akci vše za 10. Praskla mi tyč na ramínka ve skříni :D

Myslím že ten nádhernej den bylo právě pondělí, kdy bylo první teplé sluníčko a lavičky byly rozpálené doběla. Asi tři hodiny jsme na nich seděly a hřály se...

No a tak to plynulo tak nějak každej den, slunce, odpočinek, relax, ale ne flákání se. Taky jsem zas začala číst. Proč? Protože 42!

V pátek a v sobotu jsem navštívila německý Hannover... Sakra, jak je to jižní německo nádherný!! Na severu je to jak ve strakonicicích s prahou dohromady. Jen s tim rozdílem, že tam třídej odpad... Ale byli jsme tam s VOŠkou, půl autobusu učitelů se kterýma je dost prdel, půl autobusu studentů, já se hned přiřadila ke třeťákům, a málem mi praskla bránice smíchy. Mimochodem abych to ujasnila. Chodim na průmku obor IT, takže je asi jasný, jakej humor tam máme. Večer se chlastalo u pátýho elementu a nikdo ani neudtal... Autobus studentů IT poznáte, že při přejezdu hranic každej chytá síť a maily. První den tedy procházka po docela "ujdeto" Hannoveru, hromada muffinu, kafe ze stárbaxu, kafe, kakao z lidlu, Kozlík, wellnes, víno, chinzano, pátej element, před půlnocí subway pod hotelem [v něm pokec s němcem, co konečně viděl ženskou (němky totiž nevypadaj moc přitažlivě, alespoň ne na severu, zato se umí oblíkat, nakopala bych češky doprdele)], spánek, těžký vstávání a jetu sobota! A dostávám se k cíli cesty a tím je CeBit! Největší IT veletrh v Evropě. Orgasmus v podobě mobilů, tabletů, pc, elektroaut, ssd disků, softwaru, Intelu, scannerů knih, scannerů kinofilmů, mistrovství světa ve starcraftu, Ohromná místnost kde všichni hráli LOL, kde si každej prostě ukojil svou potřebu, jen já nic. Google s google glasses nikde!!! No nic, asi počkám, až si je koupim... Měla jsem první telefon s androidem, budu mít i první chytrý brejle.

No a pak jsme málem umřeli hlady, a pak jsme jeli dom.
V neděli jsem málem mooc dlouho spala, naštěstí jsem měla domluvené focení, tentokrát jsem si ale vyměnila roli, stala jsem se obětí objektivu. Kupodivu mi to moc nevadilo, jen chvíli, byla tam zima :D Fotka na konci.

A včera jsme byly na kafi a pak to kafe vyplavat, a to bylo tak super! :) Tak co zejtra? Jdu pro helmu na brusle :)

MĚJTE SE!!!