Únor 2013

Focení ve sněhu

20. února 2013 v 21:07 | Bonnie Galactic |  Fotografie
Až tak 100% ve sněhu to nebylo, ale něco tam bude. Alenku H. vám asi nemusím představovat, už tu několikrát byla. Měla jsem i nový model a to Nikolu H.

Jo a jsou to ty fotky, KTERÉ mě v minulém článku tak nasraly...

Thats why....

Zápisky

20. února 2013 v 20:37 | Bonnie Galactic
Jsem v háji

Sice mám za sebou úspěšně první semestr, takže teď už to prostě dodělám a hotovo, ale odešel mi foťák. Jsem na nervy, snažím se svou kreativitu vybít jinde, ale nějak nevím kde. Malovat už neumim, ale to je jedno. Mohla bych se teda zlepšovat zas v něčem jiným. Přesto jsem ještě stihla dvoje focení, jedno úspěšnější, druhé méně, ale ještě něco jsem dokázala.

Dostala jsem kytku. Jakobykvalentýnu. Ale prej si nemám zvykat. Taky mi můj milý pořídil vlastní pracovní stůl s obrovským zrcadlem a světlem nad ním. Jsem herečka. Jsem blond. Uááh.

A vidíte tu košili? Miluju jí! Moje kolotočářská košile...

Taky mám dost úspěchů při vaření, prej umim ty nejšťavnatější řízky a steaky na světě. Asi jo, prostě jen mám vychytanej ten čas, těsně po tom, co se maso udělá. Kdy je prostě akorát. Ještě umět tak dělat šťavnatý a zároveň dobře okořeněný maso v pomalým hrnci, jo to by se šiklo.

Jo a víte co mě nejvíc nasere?

Když někomu nafotim fakt dobrý, řekněme hodně povedený fotky (na mě) a on si pak k nim ani nenapíše autora když je někde zveřejňuje, nestálo ho to ani korunu (max doprava) a ještě je dá někomu jinýmu upravit (to pochopim, když ten člověk je vedlě něj a můžou se dohodnout je to snažší), ale úpravy jsou nahovno (styl fialová fotka, přepálená fotka, fotka na který jsou vidět jen opravdu výrazný obrysy atd) a ještě si pod to píšou komentáře to jsme to dobře udělaly co? To mě fakt nasere. Zvlášť když jsem nad těma fotkama strávila tři dny + den focení v prostorách, který pro focení vůbec nejsou vhodný. Příště chci aspoň pětikilo!