Leden 2013

Diet vol.2 - Jak to jde?

19. ledna 2013 v 18:10 | Bonnie Galactic |  Diet
Hubnu, mám asi půlkilo dole, začala jsem cvičit.

To byly moje ÚSPĚCHY.

Ale zejtra se nehnu... Ještě teď cejtím nohy, jak mě pálej. Rozhodla jsem se, že si zacvičím s Jillian Michaels a to 30 day shred. Musim říct, že to neni žádná brnkačka zvlášť pro tělo, který se několik let nehejbalo. Jo stydim se, nadruhou stranu mě taky omlouvá to, že mám hypermobilitu a v háji koleno (taky jsem to dneska dost pocítila, jeden cvik asi vůbec nezvládnu, praská mi v něm, že to musej slyšet v prvním), ale zase se dá cvičit různě.

"Sweat is a fat crying"

Co je můj cíl?
Vyposilovat ty faldíky v podpaží, zpevnit cvičením prsa a shodit a vyposilovat břicho. A vím, že to půjde. Aby jste se neptali proč jen ten hořejšek, tak vám na to musim říct, že nejradši na svým těle mám svůj zadek, a že neni nejmenší :D Kdyby jste věděli, jak se na něm dobře sedí :D Ale samozřejmě cvičím všechno. No přesně podle plánu Jillian Michaels. 10dní 1lvl, 10dní 2lvl a 10 dní 3lvl. Nejsem žádnej pirát, ale jelikož její tréninková videa najdete na youtube, tak vám můžu říct, že je najdete i na youtube. Nebudu vám radit jak co máte dělat, protože to vám skvěle poradí na blogu MOJE TĚLO, kde je rozebráno úplně všechno i právě tohle cvičení. Je tam mnoho rad a hlavně MOTIVACE. Podívejte se, jak Nikky vypadala na začátku svého cvičení před osmi měsíci a jaká neuvěřitelná změna proběhla za jeden krátkej měsíc.

No a jelikož na blog se nedá přidávat nic z mobilu a ani aplikace do mobilu se nechystá (ptala jsem se osobně), což je podle mě chyba, jsem ráda on-line, tak jsem si založila tumblr, kde mě můžete všichni kontrolovat nebo se inspirovat. Mám sice chutě, ale zvládám to :) Jídla jsou focený mobilem, ale vy víte, že to umim i líp. No takže to většinou nevypadá tak jedle, jaký je to dobrý, spousta jídel mi totiž neuvěřitelně moc chutná. U některých i píšu jak je připravit aby byly tak dobrý, a zdravý. Třeba jako kuřecí steak se šťávou a bramborem může bejt připravenej úplně bez tuku a chutná prakticky stejně ;) Takže můj diář je zde.

And here is it. Jillian Michaels. Mimochodem dívka napravo znázorňuje verzi cviků pro začátečníky, dívka v levo pro pokročilé.

Tak si dejte do nosu, chvílema jsem nadávala ale docela mě to i bavilo.

"It doesnt hurt if you see changes ;)"


Čumáček kočičí

2. ledna 2013 v 18:17 | Barbara Von Gattermayer |  Fotografie

To nejlepší z 2012

2. ledna 2013 v 11:03 | Barbara Von Gattermayer |  Fotografie
Po třech dnech, kdy jsem byla značně ovíněná (ano ovíněná, panáky lítaly až včera) z oslav toho, že jsme zas o rok starší jsem tady, abych vybrala nejlepší fotky loňského roku. Snad se vám budou líbit! :)