A z cizích veršů, pak skládám věty

12. září 2010 v 8:22 | Barbara Von Gattermayer |  Deník
Jsem moc líná na to abych šla dělat raní fotky, i když by byly nádherné, počkám si za pár týdnů, slunce bude vstávat déle, tak já nebudu muset tak brzo. Snad odpoledne překecám sousedojc holku k nějakému fotícímu úkonu, abych konečně vyzkoušela ten objektiv na někoho jiného, než mého miláčka nebo ulice českých budějovic.
Miluju být sama sebou, ve středu bude překvápko, budu celá nová. Teda jako nová. No taky se jdu ten den ráno objednat na vyříznutí pihy na zádech, co se mi během jednoho roku z 0.3mm zvětšila na 10mm minimálně, což není normální, navíc mi jedna její čášt (která neroste v kůži ale mimo ní) začala odumírat po tom, co jsem si jí ve spánku natrhla. Takže chodím neustále s náplastí na zádech aby se mi to nestalo znovu. Horší je, že na kožním se mi na to skoro vůbec nekoukla, takže mám strach aby to nebyl nějakej blbej melanom, protože by to nebylo moc fajn (a to že mi po kouskách odpadává taky neni fajn, připadám si jak malomocná).
Zpět od nechuťáren k dennímu životu. Vlastně back to past. Ve čtvrtek jsem se sbalila a jela k miláčkovi (v pátek mám ve škole volno, nejsem žádný hákující zvieratko), v sobotu jsme navštívili Budějice. Byla jsem osobně ráda, že i po těch téměř 12 letech co jsem tam bydlela (a pak i pravidelně jezdila) se tam vyznám, jen jsem měla problém u autobusáku a vlakáče najít městskou která vede k nemocnici. Z nemocnice už sme šli pěšky zase zpět na vlakáč a měli jsme to akorát domů. Vlastně sem ráda, protože jsem sehnala stříbrnej drátek a hafec korálků, takže můžu pokračovat v naušničkování. Vlastně už jsem jedny vyrobila. Po návratu z budějic, sme si užili krásnej večer, On si koupil doutník, mě koupil třešňové cigarello, ještě sklenku sangrie (kdyby mě z ní nebolel předchozí večer žaludek, achjo) a k večeři asi kari? :D
Včera když jsem jela odpoledne domů, hajzlbába na nádru zase spala v hospodském stolním polehu, v bille měli litrovou pepsi za 12Kč, takže byla levnější než malá lahev, pomalu levnější než plechovka a cesta domů byla příjemně strávená s bývalým spolužákem, který se za ty dva roky umoudřil a poslouchá metal - nu-metal :D

IMG_4361
Náměstí jak z fotky na pohlednici. Achjo. Ukázkové fotky nemám ráda :D
IMG_4382
IMG_4336
IMG_4347
IMG_4340
Skrz budějice projížděly veteráni, nejspíš nějaký závod.

Bude videomake-up. Chcete?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maruška | Web | 12. září 2010 v 12:05 | Reagovat

Tak to jsem nevěděla, že jsi z Budějovic. (Nebo tam bydlela.) Bydlím relativně blízko, chtěla jsem se na ně jet podívat, ale čas mi to neumožnil. Nebyl to závod, ale byly to auto z anglické něčeho a jely Evropou, tak jely sem a poté pojedou do Německa. To je to, co vím :)

2 ratuska | Web | 12. září 2010 v 12:51 | Reagovat

I já jsem od Budějc :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama