Někde na seně

20. března 2010 v 9:38 | Rauko Octopus |  Fenomén
Ano vždy odpovídám na vaše komentáře, zvláště pokud chcete slyšet můj názor.
June se mě ptala na můj názor v komentáři pod článkem Zvláštní že? Sice mi to chvíli trvalo (ale o až v jiném článku) takže píšu až teď :)
"Jedna holka, čerstvá patnáctka, si to nechala vzít klukem opilá někde na seně. A nejradši by to všem řekla... teď už to ví všechny devítky. Když jsem se zeptala, jestli jí to nepříjde divný, tak se na mě ostatní otočili s otázkou "A proč jako?"... no prostě.. možná to bude znít jako z červený knihovny, ale neměla by holka to poprvé s klukem, kterého má ráda? Být střízlivá a tak... přece jenom je to dost důležitej moment."

Blog mám od toho, abych upřímně řeka svůj názor. Ano, opravdu se najdou tací (a není jich málo) co to udělají a ještě se tím chlubí. Co je vrcholem být IN ve věku náctiletých? Řekněme si na rovinu: ožrat se a nebejt dýl jak v 16 panna/panic (u některých platí dýl jak ve 14). Nejsem feministka abych tvrdila: ,,Buď pannou nadosmrti!", ale jsou věci, na které se má počkat. I když, já mám co kecat, taky jsem o to přišla brzo (ale ne nezákoně), ale s klukem, kterýho sem v tý době aspoň milovala, ale to je jiná pohádka.

Pro mě to nezní jako z červený knihovny, pro mě je to věc, který každá (nejspíš) jednou bude litovat. Tyhle holky nemyslí na budoucnost, víš co, na zdraví jim to nic neudělá, maj se (zatim) čim chlubit, ale pak až najdou toho pravýho, pak si myslim, by mu chtěly dát sebe (v tu chvíli pochopěj, že neni důležitý prodávat svoje tělo - možná) jen jemu, tak už to udělat nemůžou, pak si možná řeknou: já kráva blbá, sem to dala támhle nějakýmu, kterýho sem v životě viděla dvakrát a pak naposled. Hmm...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hate | Web | 20. března 2010 v 14:48 | Reagovat

Jestli jí to divný nepřijde, mně teda rozhodně jo... To, že je něco in, ani náhodou neznamená, že je to tak správně.

2 Pako June-hime Maffiano (chocolate) Al Capone | Web | 20. března 2010 v 20:10 | Reagovat

Jep... ámen!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama