Abracadabra

6. března 2010 v 18:38 | Rauko Octopus |  Deník
zas nic, zas tu, zas tam a pak zas nic... Teď je nic. Jeden nestíhám, druhej nic... Včera jsem byla u NĚJ... to bylo NĚCO a teď zas NIC... Nevim co se sebou, nejsem se sebou šťastná, s ním ano. Sama mám prázdný pocit nejistoty, s ním. Věřím! A mám čemu věřit, mám co chtít. Mám co chci.
Člověk sám je nic. Potřebuje ostatní, ano i sám sebe, ale hlavně NĚKOHO...
...V přeplněnym autobuse kluci jen tak přemejšlej, kterej vedle Niny, kterej dneska ulehne...
Vypsaná Fixa - Nina (Smutné a veselé vraždy) Dobře, zpátky někam, kde mizí rozdíl mezi ninou a D.U.P. opět do reality. Možná mám v hlavě zmatek, možná ne, ale ten nepořádek uklízet nehodlám. Na to jsem líná, a navíc, nechci. Placebo - Soulmates (B-sides 2003) Hele, možná mi něco uniklo, možná se něco ztratilo v neznámu, možná, a třeba se neztratilo vůbec nic. Třeba to zůstává v mý hlavě a třeba bych chtěla aby se to ztratilo... Stejně nevim co. Fastfood orchestra, ska2s Možná se ztrácim sama v sobě, ale neznamená to, že se neznám, že nevim kde sou hranice a kde nejsou.

Tak jo, asi bych měla zkrotit svý myšlenky, protože tohle nechápu ani kdyby kdokoli chtěl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miss-sweetie | Web | 7. března 2010 v 13:26 | Reagovat

tak to máš pravdu :-) Ale zas je to hrozně relativní, dneska blogeři (především holky teda), kterým je tak okolo 13 hrozně všechno mění. Třeba ty SB mají teď jiný význam, jako jsi popsala, co absolutně nesnáším je psaní AhUuJQy, jaXe mÁsh? a podobně. Ale je dobře, že vznikl autorský klub, tam se tohle nedostane a spousta blogů za něco stojí, co jsem tak koukala :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama