Březen 2010

Suicide Girls, Gods Girls

21. března 2010 v 18:57 | Rauko Octopus |  Fenomén

Slyšeli jste o nich někdy? Že ne? No tak to vám je tedy musím ihned představit!
Já tíhnu spíše k suicide girls, ale i gods girls mají své oblíbence, nebudu popisovat jejich vznik ani historii, ta je všude možně, nejen na wikipedii.

Někdo to nazývá pornem (spíše soft-pornem), někdo uměním, někdo snahou předvést se. Jedná se ve většině případů o holky, které mají na těle nejedno tetování, nejeden piercing a vyzkouší několik desítek barev vlasů a účesů. Přičemž se také rázně svlečou do naha a to celé je focené. Já to považuji za umění, můj názor je takový, že proč ne, každý se nějak živí, ony se nikde neku**í (míním tím ty fotografické snímky), a mají mnoho fanoušků.

U suicide girls jsme měli i my, jakožto češi, nějakou tu slečnu (Přesněji - Lilith a Marthy) nevím jestli tam jsou dodnes, co jsem měla možnost popovídat si s Marthy, tak říkala, že už tam není, a že to vypadá jako med kolem huby a ono nic. Původní snaha sg byla totiž ukázat světu holky všelijaké: malé, velké, hubené, tlustší, dlouhovlasé, s vyholeným pruhem za uchem, potetované, prostě holky, které se za sebe nestyděli a ukázali, že krásná je každá, jen musíme trochu hledat. A to se povedlo. Jenže dneska už je na tom prý spousta SG tak, že se snaží vypadat co nejdokonaleji a dávaj si pozor na každoutečku make-upu. To teda dopadly.

Mé oblíbenkyně a pár fotek v celém článku.

KaBoom!

20. března 2010 v 9:52 | Rauko Octopus |  Deník
Baví mě hrát hry na ICQ s mojí láskou, baví mě slide a lama a RPS. Ale jinam, proč jsem se několik dní neukázala a proč nepíšu.

ve středu jsem měla jít s mámou na čaj. Hmm... Nic z toho, takže jindy, stejně jsem přijela domů dýl než se mělo, a já byla ráda že jsem uklidila na pátek, protože čtvrtek byl už předem nabytej.
Domů přijíždim v 6 a už v 7 se mělo jít na prkno, no a jelikož sem ve středu (ano, přiznejme, zase kvůli mým zas***ým depresím) neuklidila nic, měla jsem sotva půlhodinu na úklid. Na prkně sem se při poslední jízdě zrušila, řečeno jednoduše: Ryjeme hubou v zemi. Prostě jsem padla čelem ke svahu a po bradě jsem jela dalších 30m dolů (protože byl pěkně ledovej sníh, byla jsem parádně rozjetá a ani mi nešlo zabrzdit o hranu snowboardu. Když sem zvedla hlavu, no, v prvním okamžiku jsem si zkontrolovala zuby, páč jsem si fakt nebyla jistá jak velká rána to byla. Pak jsem zjistila, že přečejen ze mě leje krev. Takže brada, kterou jsem nakonec úspěšně zabrzdila byla otlačená v ledu, a led v bradě. Paráda, vypadám jak kdybych nevychytala dávku alkoholu.

Tak jsme šli do bufetu na kofču a na presso, přičemž když sme vylezly, vidim na zemi ležet holku, a řve au, andrea, že je to jedna její známá, říkám jí, že pro někoho dojdu (protože sem s ní nechtěla hejbat, když řvala že má něco s páteří a bůhvíco), tak začla, že nikam chodit nemám, že to bude oukej. Tak se bolestí zvedla a že si potřebuje srovnat přetočenej obratel (no nevim) ale zčla z vejšky padat na prdel. Povídala, že spadla na skokánku, že jí tam nechali kluci a odnesli jí lyže. No chápete? Oni jí tam fakt nechaly, kdyby prochladla, tak je po ní.

Když jsem přijela z prkna, šla jsem se kouknout na zemáček, kterej sem vytáhla z tašky a usla.

Včera jsem byla s mým milovaným, koukali jsme na amélii z montmartu a uživali si krásnýho dne :)
A večer jsem koukala od něj z okna na západ slunce, jak všechno bylo oranžový fialový a proti tomu ty dokonalý siluety stromů. Oh bože!

A dneska, jdu za hodinu zase na prkno, doufám že to přežiju.

Bye bye my dears!

Někde na seně

20. března 2010 v 9:38 | Rauko Octopus |  Fenomén
Ano vždy odpovídám na vaše komentáře, zvláště pokud chcete slyšet můj názor.
June se mě ptala na můj názor v komentáři pod článkem Zvláštní že? Sice mi to chvíli trvalo (ale o až v jiném článku) takže píšu až teď :)
"Jedna holka, čerstvá patnáctka, si to nechala vzít klukem opilá někde na seně. A nejradši by to všem řekla... teď už to ví všechny devítky. Když jsem se zeptala, jestli jí to nepříjde divný, tak se na mě ostatní otočili s otázkou "A proč jako?"... no prostě.. možná to bude znít jako z červený knihovny, ale neměla by holka to poprvé s klukem, kterého má ráda? Být střízlivá a tak... přece jenom je to dost důležitej moment."

Blog mám od toho, abych upřímně řeka svůj názor. Ano, opravdu se najdou tací (a není jich málo) co to udělají a ještě se tím chlubí. Co je vrcholem být IN ve věku náctiletých? Řekněme si na rovinu: ožrat se a nebejt dýl jak v 16 panna/panic (u některých platí dýl jak ve 14). Nejsem feministka abych tvrdila: ,,Buď pannou nadosmrti!", ale jsou věci, na které se má počkat. I když, já mám co kecat, taky jsem o to přišla brzo (ale ne nezákoně), ale s klukem, kterýho sem v tý době aspoň milovala, ale to je jiná pohádka.

Pro mě to nezní jako z červený knihovny, pro mě je to věc, který každá (nejspíš) jednou bude litovat. Tyhle holky nemyslí na budoucnost, víš co, na zdraví jim to nic neudělá, maj se (zatim) čim chlubit, ale pak až najdou toho pravýho, pak si myslim, by mu chtěly dát sebe (v tu chvíli pochopěj, že neni důležitý prodávat svoje tělo - možná) jen jemu, tak už to udělat nemůžou, pak si možná řeknou: já kráva blbá, sem to dala támhle nějakýmu, kterýho sem v životě viděla dvakrát a pak naposled. Hmm...?

Zvláštní že?

16. března 2010 v 19:03 | Rauko Octopus |  Deník
Dnes jsem se opět pobavila ve škole nad svou inteligencí.

Hodiny se můžu drtit ekonomiku, na kterou mám perfektně napsanej sešit, a test nenapíšu (BTW: když popíšu 3 A4 tak mám za 5. Popíšu stránku a mám za 2, tak já nevim, ten učitel je asi línej to číst.) Příjdu na TOS (pro neznalce Technologie obsluhy, prostě tréning na číšnici) a učitel: tak tě vyzkoušim. Já nemám sešit ani z prváku, ani z druháku a co! Mám za 1. No chápete to?

Vyšla jsem ze školy a přímo před školou nám do očí bušily transparenty (10min předem postavené), myslím STOP genocidě, teď přesně nevím, nedalo se na to dívat. Původně jsem si myslela, že genocida je hromadné vyvražďování židů, ale na těch asi 10 transparentech to bylo pojato jako celkově vyvražďování. Takže jsem asi zase nevzdělaná (,ale jsem spokojená, 90% třídy netušila co je genocida ani tak). Byly tam fotky jak od potratů, z koncentráků, situace v jugoslávii, vyvražďování zvířat a já nevim co všechno. Plus chtěli podepsat petici na zrušení potratů, asi.

Tak a jsem u toho já se svým názorem. Myslím si že potrat není nic chválihodného, hezkého, a prostě (bohužel nemohu najít slova). Každopádně když holku znásilní někdě nějakej magor, a ona otěhotní, no co má dělat (dobře přidejte si k tomu třeba že jí je 15). Tak buď jde na potrat nebo si to nechá. A nebo to dá do děcáku. A dítě může v děcáku zůstat do 18, a pak nemá nic na čem by stavělo dál. A v občance jsme se učili, že nejdůležitější je pro dítě v raném dětství kontakt s matkou, jinak je všechno špatně.

Dobře teda, holka si dítě nechá, bude se o něj starat, rodiče jí budou pomáhat. Školu si v tom návalu starání se o dítě nedodělá, a rodiče jí věčně živit nebudou. Bum, pětiletý dítě a matka sama na podpoře. Aneb jak zkazit život hned několika lidem.

Pak jsou taky tací, kteří své dítě zabijou, nebo ho nechaj umrznout (téměř). Děcáky jsou děckama přehlcený, nevhodnejch matek a otců je neskutečný množství. Jo, sice by si lidi dávali víc pozor na to aby holka neotěhotněla, ale pořád by byli případy, kterejm je to třeba i jedno.

Takže nejsem proti zrušení, už jen proto, že si myslim, že člověk je živej, až s prvním nádechem (a ne když mu začne tlouct srdce). Třeba mě ukamenujte, ale to je můj názor.

Můj první korzet :)

15. března 2010 v 20:24 | Rauko Octopus |  About
Dnes přišel, byl zabalenej v igelitu, nacpanej v schránce, protože když přijelo PPL nikdo nebyl doma, nevadí :) jsem za něj strašně happy :D
PS: Všimli jste si, že na konci klipu Sky is over od Serje Tankiena je napsáno na obloze Civilization is over?

Karel Gott? Týme blogu, to snad ne!

15. března 2010 v 20:12 | Rauko Octopus |  Fenomén
Možná se to nebude až tak týkat Karla Gotta, ale článek na tohle téma odmítám psát. Víte, nikdy jsem neřekla že bych ho nenáviděla, přece jen podle lidí zde žijících je to Zpěvák s velkym Z. Ale mě jeho hlas nikdy nezaujal byť má velký rozsah, pro mě nezajímavý. Ale jsem z mladé generace.

Pochybuji, že tým blogu bude číst tento článek, ale mám tu vás mé milé čtenáře (a že vás je čím dál víc a kladné komentáře se jen hrnou, za což velice děkuji!), abych se vás zeptala, jestli vám témata blogu příjdou přiměřená, nebo ne.

Říkala jsem si paráda, tohle bude něco pro mě, občas mi totiž chybí Muse a nechce mě políbit a inspirovat. Ale když si uvědomím, poslední tři témata: Ekologie, Peníze a nyní Karel Gott. Co k tomu může člověk napsat? Může říct svůj názor to ano, ale k ekologii jsem nic nenapsala, protože nemám co říct, v něčem je to užitečné v nečem ne, jinak mi to nic neříká (i když je toho všude hafo). K penězům jsem se vyjádřila to trochu šlo, ale Karel Gott?
Potom můžu ještě napsat nějaké informace o té věci, nadruhou stranu, mám blog od toho abych dala svým návštěvníkům svůj názor a prodebatovala to s nimi. Od informací máme totiž Wikipedii.

No a tak si říkám, k čemu takováto témata, když k nim nejde nic napsat.

Daleko víc bych se vyjádřila třeba: ke školství, médiím, hudebním stylům, k životu lidí ve svém okolí (alespoň by bylo co porovnávat s ostatními blogy, přece jen na věci jako karel gott můžu mít dva, max. 3 názory: Mám ho rád, nesleduju to/nevadí mi, nesnáším ho.

A to je vlastně celé.

Naše kočky se nedaj fotit

14. března 2010 v 18:50 | Rauko Octopus |  Fotografie
Ano, charlie se nechá, ale ta naše mrška Sleczna ošklivá (Andělka) se pořád musí nakrucovat a uhybat
Si asi hraje na supermana či co :)

Nakonec se přece jedna povedla :)

I don't know

14. března 2010 v 14:39 | Rauko Octopus |  Deník
Pořád mě nějak nenapadá o čem psát, ráda bych napsala článek do kategorie fenomén, ale nějak mi nejde do hlavy o čem. Co vám příjde v poslední době fenomenální?
Mě naposled velice pobavil Paroubek, který na svých schůzích (já nevím jak se tomu nadává, pardon) začal fotit své odpůrce, aby je mohl dát na net. Odpůrci se toho chytli a začali mu posílat fotky sami. Na fan stránce facebooku se nachází již 4.315 fotek s tématem: "Paroubku si jednička", řečeno slušně.
To stále neřeší, že nevím, o čem pořádně psát. Nejde mi ani malovat a nevím co bych vyfotila, ale asi něco spáchám, protože mým článkům začínají chybět fotografie. Takže mě čekejte, za pár hodin jsem tu!

Server feministky.cz mě opět rozesmál

13. března 2010 v 15:51 | Rauko Octopus |  Deník
Omlouvám se za tento krátký, nesmyslů plný článek, ale jsem výsostně pobavena tímto tvrzením.

Otázka homosexuality

13. března 2010 v 15:49 | Rauko Octopus |  Fenomén
Sem tam a čas od času se ukáže nějaká špatná reakce na lesbičky a gaye. Jednou je to psychická nemoc, podruhé (podle serveru feministky.cz) jsou lesbičky neštovice, jindy jsou gayové pedofilové a pak si říkejme něco o rovnoprávnosti. Na wikipedii je napsáno že se jedná o poruchu.
Sama si to můžu dovolit říct, protože k nim patřím, kdo čte můj blog delší dobu, zřejmě si všiml. Se svou orientací jsem se nikdy nijak netajila a ani netajím, nemám se za co stydět, necítím se totiž postiženě. Přesto se i v dnešní době setkávám s odporem, ale myslím si, že i to se časem vytratí. Nadruhou stranu, nevytratí se to, pokud se o tom bude dál mluvit jako o paradoxu společnosti.
Ale zkuste se lidi podívat sami na sebe, a hlavně vy, kdo homosexualitu považujete za společensky nepřípustnou a odpornou.

Za společensky nepřístupné a i odporné považuji znásilnění, násilí na zvířatech, příprava a pojídání zvířat za živa, stahování kůže za živa, vraždění, hitlerovské zrůdnosti (osvětim, terezín, dresden), války a jiné nelidské věci. Už na tomhle výčtu věcí je vidět, že jsme horší než zvířata.

Dál nevhodné pro mladisvé
(nechci aby mi kvůli pár větám zrušili blog
a nevím až kam slovní omezení sahá,
ačkoli mě 18 nebylo)

Sny, Můry, Hrůznosti a strach Jít spát

13. března 2010 v 12:45 | Rauko Octopus |  Deník
Usínám a najednou se probouzím v novém světě. Stojí předemnou žena a říká: ,,Můžeš si odsud odnést 9 věcí. Ale potom co tu věc dostaneš, musíš splnit úkol."
Aha, zkouška, tak dobře. Z nějakého důvodu, jsem se rozhodla to udělat. Najednou žiju jiný svět, jako bych se přenesla na zemi No.2 a tam je nový svět, chodíš s lidma do školy, ale nejsou tam rodiče, jsi sám za sebe, nikdo za tebe nezodpovídá a ty nezodpovídáš za nikoho. Nikoho neznáš. Jen občas potkáš toho, kdo spí.
Najednou dostanu seznam několika věcí, které dostanu. V tuhle chvíli si nepamatuji co všechno tam bylo. Úkoly byly snadné, třeba přejít po kládě řeku, skočit z výšky a podobné věci, pro mne úplně jednoduché.
Otrlejším pováhám, ne že by to bylo až tak drsný, ale pár vět při velké představivosti může mít destrkuktivní následky.

Nudíte se? Nudu zaženou feministky.cz

11. března 2010 v 14:09 | Rauko Octopus |  Fenomén
Nikdy mne nepobavilo nic víc, než Feministky.cz .

Nepříjde vám to víceméně ubohé? Jsem osobně ráda, že nikoho takového neznám, protože tý ženský bych osobně dala tečku mezi oči, aby se probrala. Myslím, že nic dodávat nemusím, stačí když si přečtete ty články. Jsou kátké, ale velice zábavné.

Jen chvílema přemýšlím. Není to recese? :D

Já podle xichtknihy

11. března 2010 v 11:45 | Rauko Octopus |  About
Proč jsi tak krásný/á a chytrý/á zároveň? Ahá, ty jsi z hotelovky=)

Nesnáším, když zvednu ze země podkovu a z druhé strany je kůň!

Sex od 15 let , koukání na porno od 18nácti? není to blbost?!

Předejme menstruaci mužům

Proč být nomální, když šílenství je tak osvobozující...?

To že jsem ONLINE neznamená,že u toho sedim jak maniak

Jsem nymfoman/ka

"umm can i have a coke?" "is pepsi ok?" "I dont know is monopoly money ok?" (hmm, mohu dostat cocacolu?""je pepsi oukej?""Nevím, jsou monopolové peníze ok?")

Mám zapnutý počítač více než 10 hodin denně...

Gayové, Lesbičky a Bisexuálové jsou absolutně normální lidi!

Líbí se mi pojem menší polovina, páč je to úplná blbost

Mám rád/a svůj blog!

Nesnášim nagelovaný buzny!:D

Neumím rovně krájet chleba

We watch PORN ..

Svítím si mobilem ve tmě, abych nezakopl a nerozbil si tlamu

Homosexualita není trestná! Lidi proberte se! nežijete za komoušů!

Yogi tea

11. března 2010 v 10:44 | Rauko Octopus |  About

chocoa yogi tea - ten zrovna pijiYogi, také názývaný indický bílý čaj, je směs koření a černého čaje.

Klasický Yogi se skládá ze směsi koření obsahující skořici, hřebíček, fenykl, pomerančovou kůru, zázvor a bílý pepř. Dalšími možnými přísadami jsou cikorka, anýz, koriandr nebo například kakao. K přípravě se používá černý čaj a to zpravidla indický Assam. Indické tradiční lečitelství tento nápoj doporučuje k posílení nervového systému a pročištění krve.

Zrovna piju kakaový Yogi, ač je to čaj s mlíkem (spíš mlíko s čajem), zkuste neohrnovat nos, nad tím, že je v něm mléko, protože je opravdu chutný, a já čaje moc nepiji (,nebo znám jen: višňovo-smetanový, borůvkovo-smetanový, brusinkový zelený čaj, a černý čaj). Nejprve si ho vařila po doma moje mamka, mě hrozně smrdí, když se vyvařuje ta skořice, to u toho nemůžu bejt, ale jak je uvařenej, utloukla bych se :)

Je také energetický, však já sem po něm strášně hyperaktivní. Předevčírem jsem na něm byla v čajovně, ó ten byl, věřte mi, dokonalej. Ale když si ho dám, mě se huba nezastaví, horší jak alkohol.

Zpět k tomu jak jsem k němu přišla, pak jsme šli s mýma kámoškama do čajovny, a Eliz, že si dáme toho jogýna, či jak se to jmenuje, a to byl můj konec! :)

Takže všem doporučuju alespoň ho ochutnat, já mám doma pytlíčkový, ale jsou i sypaný a můžete si ho namíchat i sami.

(Nejdou mi otevřít sušenkyy..)

Inteligence? Omyl

11. března 2010 v 9:08 | Rauko Octopus |  Fenomén
Pardon představenstvo, ale musím...

Miss___NaTka___ | Web

máš odpornej blog sorry

Ano jsem ochotna přijmout kritiku a jsem za ni i ráda, ale k čemu mi je, že mi někdo řekne, že mám odpornej blog? Dobrý by bylo říct proč, nebo ne? Takže jsem se zeptala

Miss Hašlerka
dle čeho tak hodnotíš?

Chtěla jsem napsat, že ho má ještě horší, ale rozhodla jsem se nebýt stejná jako ona, a co mi bylo odpovědí?

Miss___NaTka___
hnus dess avše ty jeden šukáku ou jé šuk šuk

Já jsem vůbec nepochopila co tím slečna chtěla říci, tak jsem se šla zeptat, to s tim hnusnym designem jsem pochopila, to ano, ale to znamená: Šukáku? :D

Miss Hašlerka
víš co by mě zajímalo? kolik ti je? Tý větě totiž ani neni rozumět, co si chtěla říct? Sakra holka, já si ten dess alespoň dělala sama, narozdíl od tebe.

Odpovědi se mi již nedostalo, asi slečně došli sprostý slova nebo co? Opět řadím do fen-o-menu, protože si myslím že té holce je tak 13 (abych neurážela 13leté tak 12) a je pěkně nevychovaná, pokud jí je víc, tak nechápu, jak je něco takového možné. Jsem zvědavá, jestli mi odepíšeš něco nemravného nebo se raději neukážeš ;)

Opravdu by mne nenapadlo, co lidé nevymyslí.

10. března 2010 v 21:17 | Rauko Octopus |  Fenomén
Mrdat!
1. března 2010 v 14:35 | vzteklej pes | Nějaký štěky
Odpověď na otázku, proč už jsem týden nebyl na nákupu. (pozn. aut.: Cože?! :D)
Hlad je převlečená žízeň.
A žízeň je převlečená chuť na sex.


Zde je blog, jehož článek mě tak dostal.

Jeden z komentářů pod článkem zní: Tak proč mám vždy po sexu žízeň? a odpověď zněla: Příliš malá dávka.

Tak nevím, co to je za úvahu, ale velice mne pobavila myšlenka nad tím proč nebyl nakupovat, protože v její "odpovědi" jsem odpověď nenašla. Řadím to do fenoménu, protože takovýhle článek je opravdu fen-o-menální :) CGZ

Ritch or poor?

10. března 2010 v 10:26 | Rauko Octopus |  Fenomén
Peníze. Ovlivňují nás všemy směry i když se to někomu zdát nemusí. První dělení na světě (a především v západním světě) je na ty jsi chudý a ty jsi bohatý. Tys chudý, nemáš (v americké společnosti) na školu, tudíž tys hlupák. Ty bohatý, můžeš být hlupák velký jak chceš, ale nikdo se to nedozví, nebo ti to neřekne (a třeba ani nikomu jinému) pokud budeš mít peníze.
Ty chudý budeš opovrhován, protože nosíš levné neznačkové oblečení (nedej bože od asijského národa). Ty chudý! tys rád že se najíš a musíš pořád počítat peníze, tobě ale stokoruna nikdy neupadne. Ten bohatý však, si koupí každý půlrok nové auto, poslední model mercedesu, aby ukázal, že na to má.

Já si ale myslím, že je lepší být chudým než bohatým. Bohatí mají sice všechno co si vymyslí (a třeba někteří i zastávají tvrzení: i lásku si můžeš koupit), ale nadruhou stranu ty bohatý, taky furt někomu lezou do pr**ky, aby se stali ještě lepšími. Takovýhle boháči, co si myslej že si lásku můžou koupit, kupují si podle mne i přátele. Nevěřím, že by měli takové ty pravé přátele, a už vůbec si nemůžou dovolit jít s nimy jen tak na pivo, a udělat tak trochu bordýlek (každý jsme to určitě zažil, slovem bordýlek, ale nemyslím ztřískat se jak doga a pak jít řvát na ulici), a skvěle se pobavit.
A vůbec! Už jste viděli chudého politika!?! Takovej člověk si určitě neumí představit, jaké to je vyjít s 15 000 pro čtyř člennou rodinu. A nebo si to nepamatuje. Vím jak je to tady s bohatou kastou. Přijede kouknout Nojmanka na závody a hned je kolem ní místní smetánka. To jí najednou všichni znaj, to jsou najednou všichni "kamarádi" a pak se za rohem pomlouvaj.

Druhá strana si myslím, že si dokáže najít pevné vztahy s přáteli, hlavně proto, že jejich vztah neni postavený na tom: to je dobrý přítel, ten mi to a to koupil a pozval mě tam a tam. Peníze pro nás nejsou to nejdůležitější, víme že se můžeme dostat kamkoli i bez nich, hlavně můžeme mít víc!

Jak by bylo vám líp. Snít o nějaké věci? a nebo nesnít, protože ji máme?

Abracadabra

6. března 2010 v 18:38 | Rauko Octopus |  Deník
zas nic, zas tu, zas tam a pak zas nic... Teď je nic. Jeden nestíhám, druhej nic... Včera jsem byla u NĚJ... to bylo NĚCO a teď zas NIC... Nevim co se sebou, nejsem se sebou šťastná, s ním ano. Sama mám prázdný pocit nejistoty, s ním. Věřím! A mám čemu věřit, mám co chtít. Mám co chci.
Člověk sám je nic. Potřebuje ostatní, ano i sám sebe, ale hlavně NĚKOHO...
...V přeplněnym autobuse kluci jen tak přemejšlej, kterej vedle Niny, kterej dneska ulehne...
Vypsaná Fixa - Nina (Smutné a veselé vraždy) Dobře, zpátky někam, kde mizí rozdíl mezi ninou a D.U.P. opět do reality. Možná mám v hlavě zmatek, možná ne, ale ten nepořádek uklízet nehodlám. Na to jsem líná, a navíc, nechci. Placebo - Soulmates (B-sides 2003) Hele, možná mi něco uniklo, možná se něco ztratilo v neznámu, možná, a třeba se neztratilo vůbec nic. Třeba to zůstává v mý hlavě a třeba bych chtěla aby se to ztratilo... Stejně nevim co. Fastfood orchestra, ska2s Možná se ztrácim sama v sobě, ale neznamená to, že se neznám, že nevim kde sou hranice a kde nejsou.

Tak jo, asi bych měla zkrotit svý myšlenky, protože tohle nechápu ani kdyby kdokoli chtěl.