Únor 2010

(bez titulku)

27. února 2010 v 21:14 | Abigail Rauko |  Deník
Jsi touha v mojí duši,
jsi srdce mé,
které pro tebe buší,
jsi pro mne jedno malé,
toužebné,
nepoznané jméno:
láska, říkající si,
až nepoznaný chtíč
najde cestu tam,
kde ty říkáš chci tě,
/já tebe taky víš?/
Pak vzneseš mě dál a výš,
až tam, kam sám nevidíš.
Až tam ukážeš mi,
co je to štěstí,
až tam ukážeš mi,
jak moc mě miluješ,
a já ti věřím lásko má,
protože pro mne, si ten jediný,...

Opravdu to nemělo úmysl napsat to přímo tobě :-* ale víš asi moc dobře, že když já potřebuju vypustit myšlenku, tak jí vypustit musim :)

Miss Mosh

9. února 2010 v 21:53 | Abigail Rauko |  bordel

Nevím proč ale příjde mi jako ztělesněná krása. Opravdu. Strašně se mi líbí, nevím proč.. a opět mě dostává její dokonalá barva vlasů :) (a bledá porcelánová pleť ) :P

HašlerkaART blog

6. února 2010 v 22:51 | Abigail Rauko |  About
Takže tady můj ART blog :) Budu vděčná když se vokážete, okomentujete.. Je to v rozjezdu, mnoho tam toho není, ale neuškodí když ho navštívíte nebo jo? :)

Nové rozhodnutí

6. února 2010 v 16:20 | Abigail Rauko
Právě jsem se rozhodla zveřejňovat své práce na novém blogu. Už vzhledem k tomu, že tady míchám umění a mé soukromí, a to je docela nepohodlné zvlášť když chci trochu postoupit směrem dopředu. Takže tady ten blog už bude jen mým soukromým, kde se vykecám, napíšu co mě zaujalo a pokecám svámi, a na druhém blogu, který bude pod mým pseudonymem Hašlerka :) Zatím ahoj a pak zveřejním odkaz :)

I'm cheeky girl

6. února 2010 v 9:15 | Abigail Rauko |  Deník
Včera jsem zažila jeden z mejch nejnádhernějších dní v mým životě. Za to ti děkuju lásko :-* Děkuju za všechno co jsem s tebou doteď mohla prožít :) I za to špatný, protože to nás poučilo k tomu aby to mohlo být ještě lepší :)

Měla bych si uklidit. Ale mě nebaví uklízet. Chtěla bych trávit ty melancholický dny svýho života v posteli, malováním, čtením knih a vzděláváním se tím, co by mě zaujalo a zajímalo. Ano opravdu bych se chtěla vzdělávat. Víte jak se nejlíp věci naučíte? Když vás to bude bavit, zajímat, a budete mít dostatek různých informací. Když jsem přečetla tři knížky o potkanech a několik desítek webových stránek před třema rokama, ještě dnes si hodně pamatuji a jsem vám schopná říct neskutečně mnoho (bohužel jen teoretických) informací (potkana mi nikdy nedovolili).

Ano, opravdu bych chtěla rozumět víc věcem. Však jak jsou lidi rádi, když potkaj někoho (ještě holku) která rozumí počítačům a hrám. Jako já jsem ráda, když můžu s někým pokecat o anime, o fotografování, knihách....

Ale to je teď nepodstatné. Já jsem opět happy, jediný co mě trápí, jsou moje noční můry a to že deprese asi neskončej. Ale za to co mám, si klidně zvyknu.

I don't know, who I am.

4. února 2010 v 21:19 | Abigail Rauko
Zrovna čtu jednu knížku. Mám jí ráda. A tak tu přepíšu jednu část, která mě zaujala, dojala a i pobavila, protože je to pravda pravd.
,,Lidé hovoří o rozumu a tvrdí, že se jím oddělují od zvířat. To tedy skutečně ano, to mají pravdu. Kterápak jiná stvoření, než lidská, po sobě házejí atomové bomby?! "
Dr. T. Lombsang Rampa
Jistě, přesně tak jsme odporní. I já. I já dělám špatné věci. A jen proto, že mě vede ROZUM. Zvířata mají instinkt a vnímají své podvědomí (které zabírá 9/10 našeho já, takže my si uvědomujeme jen jednu desetinu sebe samotných). Náš rozum, řekla bych, je spíše mínusem pro lidstvo, než plusem, kterým mělo být obdařeno. A nebo taky nemělo. Ale to už je jedno, já to nezměním a ani nehodlám.

Měla jsem jen chuť něco napsat.. Ani nevim proč píšu takový hovadiny...

Jo a víte co je vrchol sněhový kalamity?
Když naše ovce stojí v kroužku před barákem a nemůžou nikam jít protože je kolem ních metrová závěj... A opravdu blbě se vyhazujou ovce hrablem ze závěje, to mi věřte :D

Hello, Goodbye ;) :)

Ledová poezie I.

2. února 2010 v 20:55 | Abigail Rauko |  Fotografie

Po dlouhé době sunny day! :)

Mage in hood

2. února 2010 v 17:28 | Abigail Rauko |  Art
Pro zvětšení klikněte :)


Tužka: F, 2B, 6B, 8B na A5
Reference by Acidlullaby na dA.com