Listopad 2009


Fixa je divně vypsaná!

28. listopadu 2009 v 11:25 | Abigail Rauko |  Deník
Takže dnešek bude snad příjemně strávenej :) V půl třetí půjdu do sprchy a umeju si hlavu, ano tím začne můj večer, dál to rozebírat asi nemusim, ve 4 mi jede autobus a v pět na mě bude čekat můj milovanej muž a pujdem si někam sednout (na což se těším úplně maximálně) a pak příjde to co jsem neviděla už čtvrt roku a to bude po čtvrté výpsaná fíxa :) ani nevim co mám psát, takže jdu malovat a smějte se čágo!! :)

pin-up doll

28. listopadu 2009 v 11:11 | Abigail Rauko |  Art
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs021.snc3/10867_220288060619_215168990619_4170399_5334918_n.jpg

Spiderman - já mám totální smích xD

27. listopadu 2009 v 21:17 | Abigail Rauko


Piješ? Bliješ...

24. listopadu 2009 v 17:46 | Abigail Rauko |  Deník
Jsem zvyklá na mnoho věcí, ale opravdu nemůžu z toho pondělního a úterního trendu:,, Já se vám tak ožrala, a doma sem se tak zblila!" U kluků mi to nevadí, nejsem až tak slušná, snesu všechno, ale polil by mě stud kdybych někde někomu pozvracela nohy, nebo balkon (protože zvracim o patro víš) a ještě se s tím o dva dny později chlubila celý škole? Opravdu a chlubit se tím, že já do sebe dala půlku absinta, to ste neviděli! Hmm... a z čeho se život těhle lidí skládá? Z těšení na víkend, aby se mohli ožrat. Já nevim, ale znám lidi co sou schopný nechat o víkendu dva litry jen za chlast. Já mít každej výkend dva litry tak dělám něco daleko jinýho, třeba si pořídim kytaru konečně, zlatu pořádnej dárek, etc.

A co vy? jak jste na tom s alkoholem? Taky jsem pila, chodila sem s bandou na pivo, ale nikdy jsem neměla potřebu se ožrat do němoty, a ani se mi to nedařilo.... Cejtim se takhle líp.

Kalhoty prostě ne!

23. listopadu 2009 v 21:59 | Abigail Rauko |  Deník
cože? No kalhoty prostě nee... Asi mám dneska psavou či čo. Dneska je divnej den. Ráno jsem musela na to infekční, kvůli odběru krve (pozůstatek z mé milované mononukleozy), když sem vylezla (asi v půl 10) čekal na mě honza a jelikož se nám až tak úplně do školy nechtělo, šly jsme si ještě na chvíli sednout ven. (Právě jsem se dozvěděla že píšu strašně rychle. Došlo mi, že píšu stejně rychle jako mluvim), když sem dorazila do školy, po těch dvou týdnech tak na mě každej úplně trapně: čau berry, co tu děláš? No fakt, neodrazilo by vás to na facku? Po dlouhé hodině literatury, a prosmáté hodině matematiky (díky tomu, že našemu matikáři nikdo nevěnuje pozornost), jsme se sbalili a šli na poledku. Fakt sranda, normálně v pondělí končim ve 12 jenže my museli jít na nějaký pofidérní promítání, po kterym nás ještě vyhodili, pak sem sehnala mámě (úspěšně asi 10tý hrneček už je to fakt trapný, ale já nevim co :( ) dárek, a strávila překrásné odpoledne s Honzou (ale s ním to ani jinak nejde)
Honzíku, ty máš krásně zbarvený oči do zelena... ale ja mam hnědý oči... ne, hnědý je máš u panenek, z venku je máš zelený, a když se ti zúžej zorničky, máš je zelený... to je mi novinka po 18ti letech :D
A pak... Cesta domů, abych si mohla lehnout, vstát a zase jet tam, do školy... a zejtra úplně stejně.

Nesnášim stereotypy.

Inspirace vypsanou fixou :)
missHašlerka
v našem klubu je divný že neni divný vůbec nic

Geralt
to je divny :D

missHašlerka
prostě nenajdeš věc která neni divná, a když neni divná tak je divná jen proto, že neni divná


Příběhy z čekárny Infekčního oddělení

23. listopadu 2009 v 20:26 | Abigail Rauko |  Moje tvorba
Vstoupím. Tiše žbleptnu něco podobného slovu:,,Dobrý den, " a usednu na volné místo. Když se rozkoukám v záři vycházejícího slunce, zjistím, že proti mě sedí jakási feťačka. ,,Fajn," řeknu si: ,,to bude zase veselo," přičemž mě z mé myšlenky vytrhne dlouhé hluboké, až nechutně znějící:,, Chrrrrrrrrr." Otočím se tedy po zvuku.
Nalevo od té feťačky zahlédnu pořízka, s břichem jako pučmeloun (mohl by si na něj půllitr postavit, a držel by) a s hlavou skloněnou na hrudi. Skvěle oddechoval, úplnej orchestrál! Po dalším hlasitém Chrrr! se proti mě sedící, divně koukající feťačka rozesmála tak, že pořízka vzbudila, ten po ní vrhl dosti nenávistivý pohled a ona dusíce smích se snažila být co nejméně nápadna.
Ve vedlejší místnosti, do které jsem ze svého úhlu viděla, seděla asi tak 16 letá holka. Popravdě řečeno, vypadala jak z let okolo sametové revoluce a vůbec nevypadala na to, že by se svým vzhledem chtěla něco dělat. Dobře, fajn, asi rodiče, jsou i tací, nejspíš za to nemůže, nevadila mi, ani mě nějak nepřekvapovala do okamžiku, kdy zvedla ruce. Můj bože to ne! Nepředstavujte si bůhvíco, měla dlouhý rukáv, a přesto. Na těch rukávech měla odporné mokré koláče v oblasti podpaží, vážně, už jsem jejím směrem nepohlédla.
Lidé se střídali, jeden sem, jeden tam, to tak v čekárnách bývá. Předemnou tři lidi. Aby toho nebylo málo, objevil se ve dvěřích tak 14 letej kluk se slovy:,,Brej deeeen," rozrazil děsivé ticho. I když jeho pozdrav byl snad ještě děsivější. Za ním dorazila jeho matka, která vypadala tak trochu jako magor (promiňte mi tato slova, ale jinak se to nazvat nedalo), která milovala svého syna tak, že by pro něj udělala všechno, takže nakonec ho nechala jít i "za školu", což už za školu nebylo.
V závěru si vedle mne sedla žena, když přišla, vypadala velice elegantně, ale v okamžiku kdy sundala kabát, vypadala, vyjma bot, jako když vylezla z JZD. Usedla na lavici vedle mne, chvíli těkala pohledem, cože se to tam vlastně slezlo (jako celou dobu já), pak nevydržela vzala knihu s pohádkama na stole a začala si číst. Ne že by nebyly některé pohádky zajímavé, třeba se chtěla vrátit do dětství, ale co je moc, je moc.

Stejně se do dětství už nikdy nevrátíme.

A pak jsem přišla na řadu.

Pardon omlouvám se, ale to je tááák sladkýýýý

22. listopadu 2009 v 15:06 | Abigail Rauko

:D muhahaha :D
(ale když jí miluješ není co řešit :) )

Podej mi ten popelník ať se můžu namalovat!

22. listopadu 2009 v 14:05 | Abigail Rauko |  Deník
http://th03.deviantart.net/fs43/300W/f/2009/129/3/f/Juden_Wallern_cz_II__by_missHaslerka.jpgKočka se olizuje, kocour řve za oknem, že prej ho mám pustit domů. Hmm, ví on jak je to namáhavý? to znamená natahnout ruku, otočit kličkou na okně, zabrat (protože mám dokonalý, starý, zavrzaný okno), pustit ho dovnitř (ještě ho přemlouvat aby vůbec šel), pořádně zatlačit na okno (aby zaskočilo zpátky) a otočit znovu tou kličkou. A vůbec nejlepší je, co mi dělá naše kočka když se nudí.
Škrábe na okno (drápama, což neni příjemnej zvuk) tak jí teda otevřu, abych ji pustila domů, s velkou námahou se zvednu, otevřu ty dvoje dveře co vedou do obejváku a ona se tedy dojde nažrat. Já zalezu zpátky do pokoje lehnu k notebooku a projíždím deviantart, což o to, najednou škrábání na okno a celej proces znova! (Totiž moje maminka je hodná a pouští ji neustále ven a já jsem hodná a pouštím ji neustále domů)

Ale tak. Utečeme od koček, vrátíme se k poetice mého nudného života. Zítra je pondělí! Kolik lidí se těší na pondělí? Já ano, a tím víc, čím víc vím, co na mě čeká. Hlavně kdo na mě čeká. Horší bude mamince sehnat dárek k svátku. Vůbec nevim co, a ještě horší je, že nevim co za dárek zlatu. Nějaký tipy? Ne, zajisté. A teď půjdu malovat abych změnila myšlenky a zlepšila si náladu. Třeba to sem pak dám, uvidíme :)

Nadpis je hláška mojí kamarádky z našeho výletu do waldmünchenu, fotka je z židovského hřbitova ve volarech. Velice smutné místo, to mi věřte...

Závislost II. - DeviantART.com

22. listopadu 2009 v 12:39 | Abigail Rauko
http://th04.deviantart.net/fs5/300W/i/2005/125/b/2/DeviantART_logo_by_n0M3n.png

Po chvíli přemejšlení jsem došla k názoru, že jsem závislá na DeviantArtu.

Opravdu, neustále prohlížím fotky, obrázky, vyhledávám různé kategorie a skladuji oblíbené. Hledám tam inspiraci a jsem schopna zde strávit několik desítek hodin denně.

Ale proč? Tak to tak přesně nevím. Možná protože miluju umění, a tam je to přímo ráj plnej umění. Přičemž dělení kategorií mi přímo pomáhá vyhledávat co chci podle nálady, nebo podle toho co hledám. A úplně nejradši mám stamps (známky)

http://fc05.deviantart.net/fs24/f/2007/326/3/9/39fde98d9b59ba41.jpghttp://fc03.deviantart.net/fs11/i/2006/230/3/7/deviantART__not_deviantspace_by_poorjack.gifhttp://fc00.deviantart.net/fs24/f/2007/349/9/6/deviantART_Stamp_9_by_nirman.gifhttp://fc01.deviantart.net/fs38/f/2008/317/0/d/0d2f6bedcb02ade67fee0ac9c8d0c183.gif

Myslím že neni co víc k tomu psát, kdo nezná nechápe, kdo zná, asi moc dobře ví :)
(jinak nechci být vlezlá ale moje galerie MissHaslerka)

(Přesunuto z rubriky závislosti)

Moje kytara nemá růžové brýle.

21. listopadu 2009 v 13:32 | Abigail Rauko |  Deník
http://th02.deviantart.net/fs50/300W/f/2009/325/b/5/Trebonsko_by_missHaslerka.jpgZase, jako vždy, každý den. Ležim na posteli a snažim se zesalátit nějakej článek, aby můj blog neupadal do temna a ničeho. Ale spíš mám chuť psát, nenudit se a utýct.
Netrpělivě čekám na pondělí, na to, jestli mě vysvobodí, na to, až ho uvidím, políbím, obejmu a on obejme mne. Poslouchám FastFoody - Abracadabra z nového alba Utsuki, a pro ty co mají rádi ska doporučuji, sice to neni rychlý ska jako SKA-P, skalariak nebo Talco, ale český ska je český ska. Vlastně už z toho magořim, celý týden od příjezdu z německého waldmünchenu jsem proležela, kromě pondělku, který jsem příjemně strávila v čajovně s miláčkem a následně na UDG s mamkou a mojí střeštěnou sestřenicí. Další důvod proč se nemůžu dočkat pondělí.
Mít money, tak skočim do sekáče prohrabat košile. Moje jediná mi nestačí, ale nosila bych jí denno denně, což samozřejmě nejde. Teď jsem objevila barevný struny na kytaru, och, abych už měla elektriku :( A kde mám pořád jako brát ty prachy? :D sakra. Ale money nemám. Máti má svátek, vánoce atd. Achjo, takže košili chci k vánocům, jak jinak, stejně žádná nebude, oblečení mám prý dost. Tak jo, tak jo, musim začít nějak vydělávat prachy, ale absolutně nevím jak :( Nějaký nápad? No jo, studentskej život, ještě k tomu na venkově, to nemůžu chodit makat ani o výkendech.

Jinak komu se líbí moje tvorba nechť se stane fanouškem mojí stránky na FB :) Děkuji (Miss Hašlerka)

Kalendář 2010 - moje tvorba

20. listopadu 2009 v 22:36 | Abigail Rauko |  Fotografie
Vytvořeno jen náhodou, nevěděla jsem co mámě s tátou k vánocům tak jsem jim vymyslela tohle :)
http://fc08.deviantart.net/fs51/f/2009/324/2/6/Calendar_2010_by_missHaslerka.jpg

Vzhůru nahoru

20. listopadu 2009 v 19:30 | Abigail Rauko |  Fotografie
http://fc03.deviantart.net/fs51/f/2009/324/b/2/Znojmo_church_by_missHaslerka.jpg

Jeden kostel ve Znojmě :)

Repo: Shilo & Amber Sweet

20. listopadu 2009 v 13:41 | Abigail Rauko
http://img135.imageshack.us/img135/9391/shilo.png

http://img210.imageshack.us/img210/8173/ambersweet.png

Jediný kde snesu Paris Hilton: Amber Sweet

Závislost I. - Boty

20. listopadu 2009 v 13:13 | Abigail Rauko |  bordel
Zakládám novou rubriku - Závislosti, zde představím, věci, po kterých toužím, nebo na kterých jsem závislá. A hned prvním tématem jsou boty. Samozřejmě doufám i ve vaše odezvy na tu a tu závislost, jestli se ztotožníte, nebo nahodíte něco jiného? (čímž mi můžete připomenout některou z mých závislostí)

A mou hned první závislostí a nedostatkem jsou boty. I když na to na první pohled nevypadám, mám dost bot, a nejradši bych jich měla plný botníky.

Takže v první řadě jsou to lodičky, hlavně v pin-up a nebo v gothic stylu. *slint*

http://fc06.deviantart.net/fs38/f/2008/319/4/8/HEELED_by_vulsion.jpg

http://fc08.deviantart.net/fs10/i/2006/137/a/b/I_have_a_fetish__alright__by_aliska.jpg

http://fc03.deviantart.net/fs12/i/2006/307/2/1/Painted_shoes___Grey_forest_by_okaypants.jpg

Za druhé jsou to steelky, já mám 20 dirkové se 4ma přeskama černé (vlastní foto níž), chystám 3dirkové černomodré *yahoo!* :)

http://fc03.deviantart.net/fs16/i/2007/187/a/3/Steel_boots__blue_and_black_by_ReineDeLaNuit.jpg
zahlavi
Dál jsem unešená z těhle těžkejch vysokejch bot :)

http://fc07.deviantart.net/fs6/i/2005/015/1/3/BOOTS_by_xxcatkattxx.jpg

a v poslední řadě conversky, jak jinak, momentálně vlastním troje (možná bych našla ještě ty čtvrtý) a neznám po steelkách lepší boty :)

http://fc07.deviantart.net/fs22/f/2007/350/7/5/I_LOVE_CONVERSE___by_emiliamungarro.jpg

http://fc02.deviantart.net/fs46/i/2009/244/c/b/Yellow___by_peacewisher222.jpg

Fotky jsou z deviantartu :)
(přesunuto z rubriky závislosti)

Repo: Genetická opera

15. listopadu 2009 v 10:10 | Abigail Rauko
http://www.lionsgatepublicity.com/epk/repo/images/04_72dpi.jpgREPO je speciální dáreček od režiséra "SAW SÉRIE" Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak "jiný", že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy . Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre - zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy
http://www.costumzee.com/users/Lana417-2832-full.gif
Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).
Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray) (oficiální text distributora)

Ano ve filmu si opravdu zahrála paris hilton a má tam přesně svojí roli, jen v gothic stylu, a co víc, vypadá tam dobře :D Mě snímek zaujal svou originalitou a brutálností některých scén a vážně jsem u toho seděla s otevřenou pusou a hltala jsem každou chvilinku děje. Tak ještě pár mých oblíbených scénbreathe no more

7. listopadu 2009 v 8:09 | Abigail Rauko
http://fc03.deviantart.com/fs51/f/2009/305/9/b/marshmallow_by_missHaslerka.jpgNikdo neví,
prochází bouří klid,
bláznivé snění,
tak nenech mě být.

Otálet v podzemí,
je bez smyslu,
nic se nemění,
jen pár výmyslů.

Prosím tě ukaž mi,
směr mé cesty,
nechci být nezvěstný,
tak prosím i dál věř mi.

temnotou zahalíš,
víčka šedivá,
vůbec se nebojíš,
dívka bez jména.

Potají procházíš,
chodby utichaj,
na špičky dopadáš,
oni mě nevítaj.

Neboj se tajemné,
rozcuchané, pobledlé,
princezny nevděčné...

My eye :)

1. listopadu 2009 v 16:58 | Abigail Rauko |  Fotografie

Sunset tree

1. listopadu 2009 v 16:18 | Abigail Rauko |  Fotografie