What is white?

20. října 2009 v 18:54 | Abigail Rauko |  Deník
Jsem tu zas, jsem tu po delší odmlce a myslím že je na čase zrekapitulovat to nic, co proběhlo. Stalo se hodně věcí, o některých tu psát nemůžu, o některých nechci. Byla jsem na doučku z němčiny a teď jsem přišla... ještě že ta holka je tak v pohodě. Dnešek nemá cenu komentovat, jak kdy, jak v čem... prostě černobílá jako skoro vždy.

Omlouvám se mala vsuvka: Čtyři jezdci z Apokalypsy jsou spolubydlící Chucka. Takže pro připomenutí... čtyři jezdci ze svaté apokalypsy jsou: Mor, válka, hlad a smrt.
(Petr Štěpán - Kniha nosferatu)

Come Back že? Co víc říct? Chtělo by to nějakou úvahu, ovšem nenapadá mě o čem... Dneska mi řekli, že prej je vidět že čtu a že mám slovní zásobu (když si holky četli mojí docela dobře hodnocenou slohovku) a že by nic takového nenapsaly, a přitom mě příjde, že jsem nic tak závratného nenapsala. Ale budiž, asi jsem vážně moc sebekritická, já jsem se jenom snažila opravit si 5 z poslední slohovky kterou sem pokazila protože jsem (jako vždy) utekla od tématu. Ale nevadí, stane se :) a v sobotu tleskači nebo sunshine.. Musim se rozhodnout, zatím to stále vidím na tleskače :)

Bye people, so... GET UP AND DANCE!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama