Podzimní snění

31. října 2009 v 17:40 | Abigail Rauko |  Deník
http://th06.deviantart.net/fs50/300W/f/2009/304/7/d/bicycle_by_missHaslerka.jpgUrčitě jsou mezi vámi ti, kteří nikdy nevěřili (nebo nevěří) tomu, že mohou být šťastní. Já tomu taky nevěřila. Až do čtvrtka, od tý doby štěstím přímo hořím, díky jedné osobě, co mi ho dává každou vtěřinou. Teď se mi sice trochu stýská, ale za tu lásku? :) Chce se mi zpívat, chce se mi malovat Barevně :) A opravdu sem nikdy nevěřila tomu, že by se to mohlo stát, kdyby mi někdo před týdnem řek, že se tohle stane, tak mu řeknu, že tomu nevěřim, že se to stát nemůže, ale život je změna a tahle změna je krásná, a ani netuším jak je možný, se takhle rychle zotavit.

Během týdne jsem dodělala pseuda, a abych byla správná hašlerka, jsou správně modrý :) já prostě nemůžu za to že modrá je krásná barva :)

Musim si udělat pořádek ve věcech. Taky vám to nejde? nepořádek všude. Já v tom teda ten pořádek mám, najdu všechno, ale mamince se to nezdá :D no a nakonec, mít tohle v ložnici, taky neni nejlepší, tak proč s tim něco neudělat? Achjo, měla bych se zbavit tý lenosti...

Fajnový bylo dnešní ráno. Vykouknu z okna a on sníh, sice jen troška, ale nevadí, protože na tom bylo hrozně moc jinovatky, všechnjo omrzlý, zamrzlý a kráásně bílý. Hlavně pavučinky, všechny ty neviditelný nitky teď byly tlusťoučký a na metry viditelný. jenom se vlnily ve větru a šeptaly:"tady, tady a tam!"

Takže nový kousky a úlovky v Galerii (odkaz nahoře a v menu), a všem přeju pěkný zbytek výkendu, ještě pěknější halloween a já jdu vyfotit ty dýňky co máme doma :) Hyjahou chtělo by to svíčku zapálit :)

Vaše Abb R.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama