Říjen 2009

Podzimní snění

31. října 2009 v 17:40 | Abigail Rauko |  Deník
http://th06.deviantart.net/fs50/300W/f/2009/304/7/d/bicycle_by_missHaslerka.jpgUrčitě jsou mezi vámi ti, kteří nikdy nevěřili (nebo nevěří) tomu, že mohou být šťastní. Já tomu taky nevěřila. Až do čtvrtka, od tý doby štěstím přímo hořím, díky jedné osobě, co mi ho dává každou vtěřinou. Teď se mi sice trochu stýská, ale za tu lásku? :) Chce se mi zpívat, chce se mi malovat Barevně :) A opravdu sem nikdy nevěřila tomu, že by se to mohlo stát, kdyby mi někdo před týdnem řek, že se tohle stane, tak mu řeknu, že tomu nevěřim, že se to stát nemůže, ale život je změna a tahle změna je krásná, a ani netuším jak je možný, se takhle rychle zotavit.

Během týdne jsem dodělala pseuda, a abych byla správná hašlerka, jsou správně modrý :) já prostě nemůžu za to že modrá je krásná barva :)

Musim si udělat pořádek ve věcech. Taky vám to nejde? nepořádek všude. Já v tom teda ten pořádek mám, najdu všechno, ale mamince se to nezdá :D no a nakonec, mít tohle v ložnici, taky neni nejlepší, tak proč s tim něco neudělat? Achjo, měla bych se zbavit tý lenosti...

Fajnový bylo dnešní ráno. Vykouknu z okna a on sníh, sice jen troška, ale nevadí, protože na tom bylo hrozně moc jinovatky, všechnjo omrzlý, zamrzlý a kráásně bílý. Hlavně pavučinky, všechny ty neviditelný nitky teď byly tlusťoučký a na metry viditelný. jenom se vlnily ve větru a šeptaly:"tady, tady a tam!"

Takže nový kousky a úlovky v Galerii (odkaz nahoře a v menu), a všem přeju pěkný zbytek výkendu, ještě pěknější halloween a já jdu vyfotit ty dýňky co máme doma :) Hyjahou chtělo by to svíčku zapálit :)

Vaše Abb R.

moje dredky :)

31. října 2009 v 15:38 | Abigail Rauko |  Fotografie
http://fc03.deviantart.com/fs51/f/2009/304/3/1/smile_please_by_missHaslerka.jpg

http://fc05.deviantart.com/fs50/f/2009/304/f/1/wool_dreads_by_missHaslerka.jpg

kapka ticha :)

30. října 2009 v 13:36 | Abigail Rauko |  Fotografie

Snow white queen

28. října 2009 v 9:09 | Abigail Rauko |  Moje tvorba
Žiju v temnotě,
sklízím polibky,
tak promiň mi
za duši,
ty poddajný,
nevinný.
Ve stínu naděje,
ve službách zloděje,
krádeže nechtěné,
avšak touhy zblázněné
nás nenechají jít.

Utéci? Nemožné.
Touha je něco,
před čím nikdy neutečeš,
jako chtíč, bolest, strach a láska.
Pět jezdců na koních,
nikdy...
Už nikdy není možné utéci,
ztratit se a nevyjít.

A tak to bude celý život.
Pokaždý jinak.
A jediné čím to skončí
jsou rytíři čtyři.

Hlad, Mor, Válka a Smrt

Jen do nich!

24. října 2009 v 10:08 | Abigail Rauko |  Deník
Spíš? tak se mě neptej jestli já jo, protože spíme všichni... Já, ty, všichni pořád jen spíme, realita je sen, jen těžší je brát sen jako realitu. Všechno utíká, mizí, ztrácí se, ale jen proto, aby něco jiného začalo. Útíkáním od reality do snu se nic nevyřeší, útěkem ze snu do reality už vůbec ne. A je lepší žít v pravdě, v upřímnosti a vědět jak na tom ten kdo je, než v nevědomí, strachu a možných lžích. Je na čase opravdu začít žít, umět se sebou něco udělat, ale sakhttp://i36.tinypic.com/16kc513.jpgra co? a sakra jak?

Večer jdu na TleSKAče konečně :)Tleskač - V tej naší zahrádce po dlouhé době dvou měsíců co jsem je neviděla, začínám mít absťák, dneska po 4? :) asi nevim možná na ně jdu už po 5, ale stejně se děsně těšim. Bude boj! Bude se skankovat!! A předkapela? Timudej :D nejlepší Banánová šťáva na světě :D

Příští týden jsou podzimní prázdniny, což je asi všem jasné, a já se na ně dokonce těším :) pojede se za bráškou a bude veselo (Jo sranda musí bejt i kdyby na chleba nebylo :) ). Pak jdeme týden do školy a pak jedu na týden do německa *yahoo-daboo* pěkně do waldmünchenu a nejedu sama, což je nejlepšííí! až se vrátím, tak jdu v pondělí do školy a večer na UDG do Volyně (yeah) s mamčou, na kterejch sem kupodivu byla jen jednou (jednou mi to zkazila jedna nemocnine, podruhý druhá nemocnice) takže teď podruhý, díky bohu je druhej den svátek :)

Pak budu pár dnů chodit do školy, pár týdnů no a 28.11. je vypsaná fixa v kd ve Strakonicích... Jen teď nějak nevim, s kym půjdu a taky je to v tejdnu, sakra, ale to se pořeší. :) no a hned pět dní na to jedu do salzburku do rakouska, kde sem byla taky jenom jednou a ještě v noci, tak se musim podívat znova. Prej vánoční salzové trhy. Tak jo proč ne :) a 15.12. jedem do divadla, no konec ty moje plány! :D do vánoc mám co dělat.

Alespoň se nebudu nudit. A co vy? taky máte takhle nabyto? Já jsem ráda že mám nabyto lepším způsobem než mí kolegové ,,každej pátek se vylejt, v sobotu se napravit, čim se zkazil a v neděli na záchodě," ne vážně ne.

Lithium...

22. října 2009 v 21:27 | Abigail Rauko |  Deník
Lithium - Nirvana (Lithium cd single) I'm so sorry, but i must speak in english... When am I tired, stressed or depressed, I can't speak czech, cause I feel like another body, than mine. I'm not okay, how you can see. I have many insoluble problems and I can't do anything...
I don't write many, because I must to do literature, and I'm tired. Bye... my lovers... Goodnight

What is white?

20. října 2009 v 18:54 | Abigail Rauko |  Deník
Jsem tu zas, jsem tu po delší odmlce a myslím že je na čase zrekapitulovat to nic, co proběhlo. Stalo se hodně věcí, o některých tu psát nemůžu, o některých nechci. Byla jsem na doučku z němčiny a teď jsem přišla... ještě že ta holka je tak v pohodě. Dnešek nemá cenu komentovat, jak kdy, jak v čem... prostě černobílá jako skoro vždy.

Omlouvám se mala vsuvka: Čtyři jezdci z Apokalypsy jsou spolubydlící Chucka. Takže pro připomenutí... čtyři jezdci ze svaté apokalypsy jsou: Mor, válka, hlad a smrt.
(Petr Štěpán - Kniha nosferatu)

Come Back že? Co víc říct? Chtělo by to nějakou úvahu, ovšem nenapadá mě o čem... Dneska mi řekli, že prej je vidět že čtu a že mám slovní zásobu (když si holky četli mojí docela dobře hodnocenou slohovku) a že by nic takového nenapsaly, a přitom mě příjde, že jsem nic tak závratného nenapsala. Ale budiž, asi jsem vážně moc sebekritická, já jsem se jenom snažila opravit si 5 z poslední slohovky kterou sem pokazila protože jsem (jako vždy) utekla od tématu. Ale nevadí, stane se :) a v sobotu tleskači nebo sunshine.. Musim se rozhodnout, zatím to stále vidím na tleskače :)

Bye people, so... GET UP AND DANCE!!!

New dess

18. října 2009 v 13:53 | Abigail Rauko |  Blog
Jen chci upozornit na novy design.. dokonale mi ladí k čelence :D:D no a příště bude design s chobotnicema, už se těšíte? :) já jo :D


Lostprophets maj novej deluxe singl

18. října 2009 v 10:33 | Abigail Rauko |  Jiná hudba

Bohužel můžu přinýst jen první singl, kterej vyšel dneska, takže Vám ho přináším mezi prvními, další informace zjišťuju

Temnoválka

17. října 2009 v 13:09 | Abigail Rauko |  Moje tvorba
Jde lesní pěšinou, na čele pot,
srdce mu tluče, došlápnutí bot.
Tasí meč, tiše poslouchá,
balada tajemná, balada bez jména.


Tu najednou přiřítí se voják gardy temné,
zarachotí meče, nic pro dívky jemné,
otočka, švih, ještě jednou, obrana,
touha po životě, záchrana.

Z pozastromu vyletí šíp ohnivý,
mine půlnoční brnění, odráží se.
Porč by měl znovu umřít nevinný?
Lyssander XIX. princ země elfů, ptá se.

Zasáhne mečem pátého rytíře,
šestého rozpáře od brady dolů,
tak krutý musí být princ, k nevíře.
Tak krutý jest, oni maj smůlu.

Bloudí cestou nevinnou,
smál-li se, tak zahynou,
obrací se tváří k zemi,
On nevinný, nepolíbený.

Válku mezi elfy a temnonoši,
zdánlivě nic nevyřeší,
zde jsou boje nekonečné,
a co země... Poválečné?

Snowboardová sezona začíná!

13. října 2009 v 16:11 | Abigail Rauko |  Deník
Sněží! Sněží! *YAHOO* jsem nadšen. Konečně bude zábava, konečně budou bedny a board, ach jak já se těším. Nejlepší sport kterej po slaňování znám. A co vám říká zima? Předpokládám že 80% lidí nemá rádo zimu. Ale já zas nemám ráda léto, a na zimu se těším že všeho nejvíc, a tenhle sníh? och ty vločky, jak něžně padají. Na rty, oční víčka ruce tváře. Zima je prostě krásná a co teprve až přestanou bejt takovýhle hnusný mraky a břečka... Ooo jak já se těším, Maminko!

It's snowy... It's nice day today :)
A jen tak pro doplnění, jak je krásně bílo :)

Mlčenlivost prázdna

12. října 2009 v 16:24 | Abigail Rauko |  Moje tvorba
Podzim je barevnej,
ty samotná šedivá,
pomalu umírá,
myšlenka prokleta,
dávno byla osvěta,
obloha se nedívá.
Nadále skomírá,
ta sklenka od vína,
jsi nevinna...
Do očí se podívá
pak všechno ví,
to ti vyzradí,
ty míříš do nikam.
Tvoje cesty prokletý,
ty nevnímáš,
kam máš jít?
Ys je atlantis,
Benátky budoucna,
tak prokletí končívá
a usmát se?
Nevnímáš...
Tak co zbylo,
co mi dáš?
Usínám,
Utichám...

Nezbylo nic, Víš?

Taky se vám chce spát?

11. října 2009 v 22:22 | Abigail Rauko |  Deník
Mě ne.. a musím. Vstávání do školy hmm...
Co vy?

http://fc06.deviantart.com/fs51/f/2009/278/f/f/castle_Stone_by_missHaslerka.jpg
(Na fotce z části zámek Kámen, myslím teda)


Potichu sním, nahlas bdím

10. října 2009 v 19:10 | Abigail Rauko |  Moje tvorba

Smích?
pláč..
Bát se?
Nemáš zač.
To...To oni!
Na smrt ti zvoní
Rekviem...

Ty myšlenky,
toulavý,
tvý srdce bolavý,
mý oči nezmámí,
tak jo,
tak jo...

Tak ještě jednou?
Raz-dva-tři,
dva-dva-tři...

Valčík?

Nevědomost,
je tvůj čas...

Zase jedna z ohromnejch s***k, ale když je chuť musí ven...

Simon and Garfunkel - Sound of silence

10. října 2009 v 15:40 | Abigail Rauko |  Jiná hudba

Draw your live!

10. října 2009 v 13:24 | Abigail Rauko |  Deník
Cejtim to v prstech.. Vidím to před očima. Musím. Jen se zvednout, chopit se tužky a udělat něco málo tahů, sem tam a zpátky, něco namalovat. Tak jo tak jo.. a co to bude? Já nevim... Vidím to a nevim.. Možná jednou...Třeba něco vznikne. Beztak zase ne.

Proč ne?

8. října 2009 v 21:34 | Abigail Rauko |  Deník
Tak jo, tak jo... Všechno je takový jiný, melodický a... fialový Simon & Garfunkel Scarboroung fair Tak jo, nadechnout, usmát, utřít slzy a jít. Šla bych a vím kudy, ale nemám nohy, nemám nic. A kde je mapa? Hodil jsem jí do jezera! Ty ses snad pomátl ne? Nakonec, za to co mám sem ráda a dlouho budu. Sice neni nic nejlepší, a nikdy nebude, za to mám u sebe tři skvělý lidi, na který nedám dopustit a dlouho se jich nevzdám, doufám že nikdy nebudu muset. Život je holt svině, ale to je teď jedno.. Teď je teď a začínám se těšit na každej další den. Ještě se pořádně vyspat a bude to v pohodě, bude klid... Naučim se povídat si se sluchátkama...
Já sem ready! Mě říkají Stoupal... Ale tak... Dneska mi to moc nemyslí, to co píšu neni 2x čitelný... takže...

Dobrou...

Dneska ráno před benzínkou

6. října 2009 v 21:46 | Abigail Rauko
Napadla mě taková myšlenka, tak sem si jí napsala, a teď jí dávám sem...

Jak tu tak stojim, tak me to nuti premejslet, jestli je to realny. Za hlavou mi řve nějakej vlak a nevidět ho, myslim si že je jen v mý hlavě. Sem tam projede nějaký auto a zase zmizí navždycky. V tuhle hodinu jsou to většinou úředníčči na služebkách se sluchátkem v uchu a neustále jezdí, sedí, jednaj, telefonujou... Podle jejich postavení jejich manžekly buď pracujou, nakupujou, nebo válej šunky u zastřešenýho bazénu, a kdo ví co dělaj ještě. Ale oni ty úředničči, taky nejsou tak svatý....

Vlastne sem rada, ze chodim do skoly a doufam ze jeste par let budu, predstava tohohle kazdej den porad dokola... Chci bejt restauratorka, ale kdyz sem to oznamila mame tak mi odpovedela jen kupodivu to, ze taky nemusim mit velkej prijem penez, a taky mi 2x nejde dejepis. Jenze ja chci delat neco do umeni, a nevim co, ale bylo by mi to jedno jaký...

Tak. A teď jdu zase blbě čumět na ty auta.