Náš soukromý ráj...

17. září 2009 v 11:28 | Abigail Rauko |  Deník
Začínají tu být odezvy, že mám tu pěkné fotky, jenže já používala fotky z deviantartu, takže jsem se rozhodla to napravit a k článku budou už jen mé fotky :)

Měřiče radostí maj v pravo rysky, až vybouchnu tak to z namená, že z minima je, pořádný destroy...
Vypsaná Fixa - Naše Nebe (Klenot) Motám pseuda a vůbec mi to nejde, jakmile všechny uschli tak povolili a sou zase měkký, achjo, takže znova. Takhle jemný ruce sem ještě neměla, to jeděsivý jak otírám ru ruku o ručník :D Ještě že mě můj modni doplněk vyjde jen na 300kč a ne na 1000
ano sem člověk, co si věc radši vyrobí, než aby si jí draze koupil.. And why not, sir? :) Vypsaná Fixa - Suprkino (Klenot).

Taky bych chtěla bejt automat na lásku :) ale to já teď vlastně sem.. O to je ten pocit hřejivější, pocit toho že já sama mám nějakej smysl a moje osoba tu neni jen proto, aby všechny otravovala. Když sem šla do prváku, nenapadlo mě, že bych si s těma lidma nerozuměla, protože základka byla fakt teror. Teď mě to napadlo a nevím proč... Jsem ve druháku a nemyslím si že bych extrémě nezapadla a přesto se cítím mírně odstrčená... Hmm? VF - sci-fi povídka (Klenot) Taková malá pohádka na srdce a na duši... Tahleta nabídka, je sci-fi povídka, která má šanci, že se může stát. Tahleta nabídka, zázračná výhybka... Výhybka ze světa reality, faleši a lží... Tak se necháme unášet... what's on your mind? Pojedu domů a nebude tma... Prostě si složíme jen svůj svět...

a na závěr: Vypsaná Fixa - Panenka chou chou (Nejlepší část: šušu hele šu - kal - šu, ale samozřejmě je to asi takhle: Šušú Honšú Kjúšú :D ale v textu to prostě zní jinak... taky by jste si dali malou Chou chou? :) )

Vypsaná fixa - velká láska (Klenot) - last song

Abb R.
Na fotce: můj první notebook, r. výroby 1995 ještě letos jsem hrála a stále na něm hraju hry :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ašu kešu | Web | 17. září 2009 v 12:03 | Reagovat

what's on your mind? taj má někdo zaplej fejsbuk, co, slečno:) je to droga, jedna z těch měkčích.
spíš než chou chou bych si dala ellen page.
(a neděkuj mi za komentáře:D)

2 it | Web | 17. září 2009 v 20:41 | Reagovat

člověk se nemusí zamlouvat všem, hlavně že se zamlouvá sobě:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama