Plzen.majales.cz

26. dubna 2009 v 19:36 | Miss Hašlerka :3 (kawai grrrl) |  bordel

Příjdeš před bránu, kde tě vítá nápis kiss proton a dlouhá fronta lidí... Chápeš, že tohle neni jen tak malá akce, pomalu pokračuješ frontou, až se probojuješ dovnitř... Slyšíš nějakou otřesně hrající kapelu v altán stejži a sleduješ lidi jak sedí okolo a nenuceně se baví pivkem, začínáš schánět svý známý... provoláš tak 10minut abys půlku neslyšel a půlku nenašel... Nakonec se náhodou setkáváš s werunkou, která tě sice nevidí, ale ty jí z dohledu neztrácíš... Chvíli čumíš na Prohrála v kartách, který tě docela nudí, protože už si je jednou viděla a moc si tě nezískali. Jediná, která se ti líbí, je poslední a to je budeme řvát... Jo jo, to je jinej rytmus.. Pak nastupuje klasika.. Znouzectnost, to ale mezi tim potkáváš a zase se loučíš s domčou.

CČ, ale je to dlouhý docka :P

Vracíš se k verče a jdeš si sednout na zídku s nejlepším výhledem, protože je ohromně vyvýšená. Bavíš se kapelou sto zvířat, nakonec se sbalíš, jdeš vystát frontu na hnusný toitoye, který vcelku ještě vypadaj docela dobře a celkem i "voní". V okolí cítíš trávu, samou trávu, pár rozdupanejch kopřiv a rozlitý pivo... Těšíš se z pohledu na krásný gothky, luxusní punkáče s čírama a dáváš si bacha na neoprávněný aby neviděli tvojí peněženku plnou antifa placek, když si kupuješ něco normálního k pití...
Jediným tvým zájmem je docpat se co nejblíž, když za 10 minutek začíná hrát TleSKAč... narvem se do druhý řady, což je až mentální úspěch, ovšem o proti tomu co příjde nevelikej... Najednou ti tam začne nabízet kluk s děsnym hárem bílý víno, prej pravý francouzký z nějakýho 80 roku... no nechceš, a tak na tebe spustí španělsky, nakonec si s nim podáš ruku, na to, že skáčko je nej, a ska-péčka ti přináší to největší potěšení..
Pak tedy pan jan tleskač oznámí zvukovou zkoušku, a začnou hrát pavlačovou story, kterou v půlce useknou, což tě naštvě protože je tvá nejmilejší... Pak už spustí spoustu dalších songů, přičemž hafo punkáčů a skáčkařů vedle tebe pogujou na nejvyšší úrovni. Mít glády, tak se přidáš, ale v converskách máš strach o nohy... Ale i tak paříš na nejviší úrovni, každou chvíli se do tebe narve něčí loket, nebo v hoším případě špička něčí glády, ale o tom to je teší tě tahle fajnující nálada. Najednou tě překvapuje, jak i v otevřeném prostoru začíná být dusno a nedýchatelno. Občas průvan vzduchu ti příjde až dokonalej.
Začínaj tě bolet břišní svaly ze skákání, ale stejně to vydržíš, aby sis to užila na plno, když už sis to vytrpěla známkama, tak si to dej na plnej proud. Největší zážitek máš z pavlačový story(tentokrát podruhé) kdy diváky nechaj řvát na předměstí bory, což je v tolika lidech úžas...
Pogující punkáči vysílením odpadli, Tleskač nás nechává vyřvávat větu: Jste popoví sráči! (a že sme diskanti neopomněl říct, a taky nezapomněl na to, že máme všichni pořádně mrdat) A taky popřeje Jiřímu Paroubkovi k svátku, aby se mu ty boží mlýny točili pořádně rychle!
Tleskač se sklízí a ty slintáš na Márdiho z vypsaný fixy... Ano, tvůj bůh po kurtovi cobainovi na scéně... A začíná EXTRÉMNÍ ŠÍLENSTVÍ A ŠTĚSTÍ JIMI DIXNA UŽ je tu.... a jedeš... Zhruba v půlce fixy pocituješ jasnou bolest hlavy, že by dehydratace? taky máš plnou hubu prachu, který se zvýřil při pogu punkáčů. Největší zážitek máš z antidepresivní rybičky, protože je tak úžasně pomalá a klidná, že právě to, je největším potěšením pro tvou hlavu, a potom ze 4 posledních, mezi nimiž byla: 1982, nejzásadnější song fixy a drogovej večírek, kde sou hašlerky samozřejmě... Miluješ je, výskoky tak vysoký jaký dokážeš, ruce co nejveš, tělo na tělo, s werču se raduješ nad miovanejma songama a snažíš se nemyslet na tu třeštivou bolest hlavy.. a opravdu se ti daří.
Po posledním songu lituješ, že tenhle zážitek neni delší. Prostě oni stojí za to... Jdeš se kouknout na prague ska conspiracy.. Ano, ona zpívá opravdu nádherně. Stihneš tak tak svou milovanou a mažeš sehnat pití. posledních pět flašek non alcoholik drinků najdeš ve spodním stánku, jinak samý pivo, pivo, pivo... a tak to do sebe naklopíš najednou a jdeš zpět do publika čumět na divokýho billa...
Začnou jako klasicky, šibenicí, a pak už to jede. V ten okamžik se přiřítí pupkáč, kterej začne skákat a svym hopsajícím pupkem tě vyloženě narve na železnej plot před podiem. Sebereš si zbytek pití, zapomeneš tam bundu s mikinou, poprosíš Werču aby ti jí přinesli a zmizíš. Cestou hledáš místo k sezení, tolik lidí si na divokýho billa ještě neviděla a to si na nich byla 4x... ano už tolikrát. Už pomalu nevnímáš, po deseti minutách sezení na schodě zjistíš že vedle tebe stojí domča, takže s ní jdeš pro pivo, když zjistíš, že jsi menší a víc ve předu, dostaneš prachy a jdeš sama.
Jo přes půl hodiny se rveš pro piva, a tam jim kixne pípa. Super. Kixne druhá pípa a už běží jen jedna. Máš šteští si k ní docela blízko, jak se na tohle přišlo, všichni se snažili urvat třeba 14 piv místo jednoho. a tak se snažíš vyřvat si blbý dvě piva, který nejsou pro tebe. Alespoň tam něni slyšet ten hluk. Mezi lidma je tlumenej až až. Když se dorveš ven, dáš domče piva, potkáš werču terá ti vrazí bundu a zmizí. luxus a mikina nikde... v nenávratnu... No neva, byl čas koupit novou. Rozloučíš se s Domčou, píšeš werče, kde je, že se balíš..
Nic, nepříjde. Jdeš, protože už nemůžeš vydržet. Projde opatrně kolem alko-punkáčů, opatrně se prorveš kolem něco nepochopitelnýho mlejícího chlapa, projdeš branou a stojíš asi 500m od hlavního podia a příjde ti, že ho ho slyšíš úplně stejně nahlas jako ve předu před reprákem. Poslechneš si holanskou a malou žužu od horkýžů, lituješ, že už nevydržíš a zmizíš.
V autě dostaneš ibalgin, zaiješ ho litrem vody, koupíš si u meka hranolky (protože mcdonaldy a kfc nepodporuješ) sníš je a usínáš. Probudíš se doma.

Jestli jste až tady, jste dobrý xDxD snažila jsem se trochu zajímavě :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verunka | 27. dubna 2009 v 10:53 | Reagovat

Dočetla jsem to až do konce :P

2 rauko | 27. dubna 2009 v 12:45 | Reagovat

[1]: tak to GZ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama